Rääbisefestival

Rääbisefestival toimub pühapäeval, 16. juulil 2023 kell 10:00-17:00 Kasepääl nii laululaval, tänaval kui ka staadionil

Rääbisefestivali päeva peategelane on rääbis, seltsiks teised kohalikud kalad ja maitsed, mida saab nii kaasa osta kui ka kohapeal nautida.

Rääbisefestival

Päeva jooksul toimuvad õpitoad rääbisest, „maitse palju jaksad“. Erinevaid retsepte ja rääbise valmistamise viise toovad teieni Grand Chef Emmanuel Wille, YliCool peakokk Urpo Reinthal ja kalakokk Martin Laiapea.

Kogu päeva jooksul muusikaline programm: segakoor Serviti, Henrik Hinrikus, Tanel Sakrits- lõõts ja mandoliin, ansambel Justament.

Festivalialal on avatud Peipsi parimate toiduvalmistajate ja tootjate müügikohad, kus peale peategelase rääbise pakutakse nii kohapeal maiustamiseks kui ka kaasa ostmiseks kõike muud maitsvat, mida Peipsi ääres tehakse.

Päeva juhib Linnateatri näitleja Mart Toome.

Festivalipääse 5 €, lastele sissepääs tasuta. Festivalipääse sisaldab osavõttu kõikidest õpitubadest ja muusikalise programmi tasuta nautimist.

Festivali korraldab Peipsimaa Kogukonnaköök MTÜ koostöös EMKF Rakenduskava 2014-2020, MTÜ Peipsi Kalanduspiirkonna Arendajate Kogu, Mustvee valla, võrgustikega Peipsi Toit ja MTÜ Jõgevamaa Maitsed.

Asukoht:

Korraldaja info:
Peipsimaa Kogukonnaköök MTÜ