Puka Garaažimüük

15. mail kell 9:00-12:00 Puka Kultuurimaja pargis avatud aia- ja taimekaupade tänav ning eestimaise toidu- ja käsitöö ala. Müük toimub Puka kultuurimaja pargis (toidu ja käsitöö ala) ja Kesk tänav 47 parklas (aia- ja taimekaupade tänav).

Tuletan meelde, et meil töötab lihtne reegel – kohale tulles leia viimase kaupleja telk ning pane oma telk sinna kõrvale. Küsimuste korral küsi abi sündmuse korraldajatelt (Katrin ja Heldur kannavad helkurvestid)

15. mail tähistatakse rahvusvahelist perepäeva! Tähtpäeva eesmärk on pidada meeles perekonna kui vanima ja kõige olulisema institutsiooni tähtsust ja väärtust! Rahvusvaheline perepäev asutati ÜRO Peaassamblee poolt 1993.aastal ning juba järgmisel aastal tähistati seda esmakordselt.

Samal päeval toimub Puka staadioni parklas PUKA GARAAŽIMÜÜK. Puka piirkonnas elavatele inimestele müümine on võimalik avada oma maja ees või Puka staadioni parklas. GARAAŽIMÜÜGI koht Puka staadionil on Puka elanikele tasuta.

15.mail aadressil Puka, Kooli 6 on avatud Puka „ANNA ÄRA“ ruum.

TÄHELEPANU! Alates 3. maist on välitingimustes lubatud maksimaalselt 150-le inimesele avalikud üritused. Inimesed peavad olema kuni 10 liikmelistes rühmades, kes omavahel kokku ei puutu ja hoiavad teistega vähemalt kahemeetrist vahemaad.

Asukoht

Korraldaja info

Katrin Uffert
Puka Kultuurimaja kultuurikorraldaja
+372 555 33 564
katrin.uffert@otepaa.ee