Poti Laat

Poti Laat toimub pühapäeval, 13. augustil 2023 Vana-Vigala staadionil (Vana-Vigala küla, Märjamaa vald, Rapla Maakond).

Poti Laat

10:00 – laada avamine, laadatralli Pillid ja Pullud
11:00 – tuletõrje võistlus
11:30 – koduõlle ja karaski konkurss
12:00 – laadatralli Pillid ja Pullid
12:30 – tants ja trall
14:00 – rammukatsumine
14:30 – laadaloos ja karmoska kääksud
15:00 – konkursside tulemused

Vana-Vigala staadionil toimuv Poti laat on traditsioonidega maalaat, mille juurde kuulub mõnus laadaprogramm esinejate, konkursside ja laadaloosiga. Laat algab kell 10.00. Kauplema ootame Eestimaiseid kauplejaid, kel pakkuda käsitööd, taimi, talukaupa, toidukaupa, linde-loomi, tööstuskaupa, vanavara ja muud huvitavat. Kauplemiskohtade arv on piiratud, seega on kindlasti vajalik eelregistreerimine. Laadale saab registreeruda alates 10. juulist kuni 7. augustini (kohtade täitumisel võib registreerumine lõppeda ka varem). Eelmisel aastal registreerunud, kuid mitte kohale tulnud ja tulemisest mitte teatanud kauplejaid me laadale ei oota.

Asukoht:

Registreerumiseks on kolm võimalust: kas meilitsi potilaat.vigala@gmail.com, FB sõnumi teel või telefonitsi +372 58050530. Juhul kui telefonile kohe ei vasta, siis saada sõnum!

Teadmiseks:
Kauplejate transpordivahendid jäävad laadaplatsile nagu ikka, sest parklat vajame laadaliste jaoks.

Mõelge läbi transpordivahendi suurus ja kauplemispind (kui broneerida 3 m kauplemiskoht, mille sügavuseks on 6,5 m, ei saa sinna kuidagi mahtuda 3×3 telk ja 7-meetrine buss). Kui registreerute, olge palun oma kauplemissoovis kindel, sest kohtade arv on piiratud ja ilma teatamata tulemata jätmine jätab kauplemisplatsile augu, võtab ära võimaluse mõnelt teiselt kauplejalt ja järgmise aasta Poti laadal ka teilt endalt.

Meie laadal ei ole olemas halba kauplemiskohta, vaid hoopis suurepärane võimalus kauplemiseks.
Laada müügikoht 5 eurot/meeter. Elektrikasutus (lisandub kohamaksule) 20 eurot.

Käsitöölised: kuni 3 m kauplemiskoht üks ese laadaloosi jaoks, üle 3 m kauplemiskoha puhul kaks eset. Kauplemistelkidel võiks soovitavalt olla olemas külgseinad. Kui vajate kauplemiseks reaalselt nt 8 m, siis tulebki broneerida 8 m. Seda ikka selleks, et kauplejaid mahuks platsile rohkem. Alla 3 m ja üle 18 m kauplemiskohti me välja anda ei saa.

Kauplema pääsevad vaid eelnevalt registreerunud ja kohalikud (Eestimaised) kauplejad.

Korraldaja info:
Ave Vaarma
potilaat.vigala@gmail.com
+372 58050530
Facebook