Pärtlipäeva laat

Mõisakultuuri festivali üks lahutamatu osa on Pärtlipäeva laat eestimaise käsitöö ja kohaliku toiduga. Laadale on oodatud eesti rahvakunsti ja käsitööd väärtustavad käsitöölised, kes pakuvad omavalmistatud paikkondliku eripäraga käsitööd. Laadal on olulisel kohal ka kohalik toit.

Tule Sina ka ja haara kindlasti kaasa üks mõnus suur turukott või korvike, et kõik hea ja parem ikka kaasa mahuks! Tule-tule, naudime üheskoos seda imelist päeva, saame teineteisega tuttavaks ja jutustame vahvate tegijatega, tänu kellele need imelised tooted ja tegemised alguse on saanud.

Mõisakultuuri festival ja Pärtlipäeva laat toimub pühapäeval, 13. augustil 2023 kell 11:00-15:00 Anija mõisapargis. Peaesinejad Silvia Ilves, Stefan Ilves ja Tristan Ilves. Avatud lastelala, kavas erinevad töötoad ja Pärtlipäeva laat. Piletid peagi müügil Piletilevis.

Mõisakultuuri festivali eesmärk on väärtustada Eesti mõisaid, tutvustada traditsioonilist mõisate kultuuripärandit (loodus/park, arhitektuur, toit ja lauakombed, riietus), arendada koostööd ja vahetada kogemusi.

Asukoht

Korraldaja info

anijamois@gmail.com
+372 55530038
Koduleht