Pärnu Lahe Koha kalafestival

Pärnu Lahe Koha kalafestival – kala- ja mereturg toimub 16. juulil 2022 kell 10:00-19:00.

Kutsume teid müüma ja tutvustama oma kaupu ürituse raames toimuvale MERE- ja KALATURULE. Oodatud on käsitöö müüjad, merekaubad, kalastustarvete pakkujad, vanavara, saunad, grillitarvikud ja kõik muu, mille vastu ürituse külastajal võiks huvi olla.

Pärnu Lahe Koha kalafestival on kohtumine kõikide kalasõpradega. Sulle kas meeldib püüda, armastad süüa kala või soovid saada juurde uusi kogemusi kalastuse kohta. See on Pärnu Lahe Koha kalastusvõistlusest välja kasvanud sündmus, kus pühendatakse kaks päeva kalale ja aktiivsetele tegevustele veel. Siin jätkub tegevusi tervele perele!

Fishing Village Estonia – Kaluriküla on kalafestivali korraldamiseks just õige paik. Sadamakohvikust saab häid kalaroogasid, sadamast saab rentida erinevaid veesõidukeid ja algajad kogu kalastusvarustuse püügiks.

Pärnu Lahe Koha kalafest algab trollingu võistlusega, kus osalejad kogunevad juba hommikul, et veeta üks hasarti tekitav püügipäev. Avatud on mere- ja kalaturg, õpitoad ja aktiivsed tegevused lastele ja Sadamakohvik kostitab hõrkude kodumaiste metsikute kalaroogadega.

Ürituse raames toimuvad koolitused, mis mõeldud kalastajatele ja noortele, kes alles alustavad harrastusliku kalapüügiga.

Siin jagavad teadmisi oma ala parimad ja kuulamist jagub ka kogenud kalastajatele.
Kohtad juba tegutsevaid kalastusgiide ja landimeistreid üle Eesti, kes meelsasti näpunäiteid jagavad.

Õhtust muusikaelamust pakub Ott Lepland Bänd oma parima repertuaariga.

Korraldaja info

mari@fishingvillage.ee
+372 5906 6240