Pärnu Lahe Koha kalafestival

Pärnu Lahe Koha kalafestival toimub laupäeval, 22. juulil 2023 kell 11:00-19:00 (Uus-Sauga 62, Pärnu, 80033 Pärnu maakond).

Pärnu Lahe Koha on Eesti üks suurimaid kalafestivale, kuhu ootame kõiki, kes peavad lugu merest ja kalast. Üritus on suunatud peredele kellele meeldib püüda kala, kes armastavad süüa kala või soovivad saada juurde uusi kogemusi kalastuse kohta. Teid ootab elamusterohke päev kalafestivalil.

Pärnu Lahe Koha kalafestival

22. juuli Pärnu Lahe Koha kalafestivali programm:

Alates kell 11:00-19.00 Vladislav Koržets on mees keda eestlastele tutvustama ei pea. Kelle jaoks on ta kirglik kalastaja, luuletaja, kirjanik, saatejuht või hoopis kalakokk. Ilmselgelt on sellel mehel rääkida palju lugusi kalastusest ja loodusest. Teie tuju sellel päeval hoiab üleval just tema.

  • Mere- ja kalaturg.
  • Tegevused lastele: batuut, suured pallid, mänguala, õngitsemine sadamakailt.
  • Veepealsed lõbustused: SUP-lauad, kajakid, paadid, laev Johanna sõidud.
  • Prügipüük – Sinu panus keskkonna puhastamisse.
  • Sadamarestoran kostitab hõrkude, kodumaiste, metsikute kalaroogadega.

Noortepäeva programm:
Tutvustame spinningupüügi ja lendõnge algtõdesid. Õpime kala valmistama lõkke peal. Räägime meriforelli püügist ja lantide meisterdamisest. Avame feederpüügi saladused. Sõlmede sidumise õpituba. Haugi lantide valmistamine. Õngitsemisevõistlus.

Noortepäeva viivad läbi: Mikk Rohtla (Salmo Team), Idrek Karpin (Traalmeister), Martin Üürike (Vänto Lures). Ära maga maha, sest Mikk avab oma isikliku landikarbi ja jagab näpunäiteid kus, millal ja millega püüda!

Päevane üritus on kõigile TASUTA! Alates kell 20:00 Esineb Ansambel Fööniks.

Ürituse raames toimub ka legendaarne Pärnu lahe Koha trollinguvõistlus, kus selgitame igal aastal Eesti meistri kohapüügis.

Korraldaja info:
anastassia@fishingvillage.ee
+372 5084210