Pärnu jõuluküla ja jõuluturg

Jõuluküla 2021 ja Pärnust pärit muusikud kutsuvad külla! Tule soojenda end jõulupühade eel, 18.-19. detsembril 2021 jõulutule paistel ja saa osa jõulumaagiast ✨ Pärnu linna südames Iseseisvuse väljakul.

Kõlab õdus talvemuusika, avatud on piparkoogilõhnaline kohvik ja hubane jõuluturg. Meeleolu hoiavad üleval jõuluvana Bruno ja Lastefondi Mõmmik.

Igal täistunnil 12-18 on laval jõuluprogramm, kus päeva alguses astuvad lavale laste ja noorte kollektiivid ning õhtusumeduse saabudes juba tuntud artistid ja ansamblid Pärnumaalt. Muusikud Kihnust, Vokaalansambel Greip, Pärnu Kammerkoor ja veel mitmed andekad pärnakad, keda meil kõigil on suur rõõm kodulinnas tervitada!

Sissepääs kõikidele TASUTA!

Hoia jõuluküla tegemistel silm peal aadressil www.joulukula.ee, sest programm täieneb pidevalt ja uudiseid hakkab sadama nagu lumehelbeid kargel talveööl!

Kui soovid aga hea ja paremaga jõuluturule kauplema tulla, siis tutvu tingimustega www.joulukula.ee/jouluturg. Registreerimine avaneb 18.10!

Korraldaja jätab endale õiguse teha ajakavas muudatusi. Seoses COVID-19 viirusega sõltub ja lähtub korraldus valitsuse kehtestatud nõuetest.

Asukoht

Korraldaja info

parnu@joulukula.ee
+372 5252705