Mee ja mesinduse mess

Mee ja mesinduse mess toimub 23.-24. september 2023 Tallinna Laululava siseruumides.

Mee ja mesinduse mess on suunatud nii professionaalidele kui hobimesinikele, aga ka kõigile teistele, kellele läheb korda elurikkus, looduslikult puhtad tooted ning kohalike ettevõtete toetamine.

Mee ja mesinduse mess

Mee ja mesinduse MESS on külastajaile avatud 10.00-17.00. Messile on oodatud kõik mee- ja mesilaste sõbrad, nii tootjad kui tarbijad. Toimuvad töötoad, loengud, mesinikele inventari müük. Saab maitsta ja osta erinevate Eesti piirkondade mett, mesindussaadusi ja oodatud on ka talutoodete pakkujad.

Põnevad töötoad: vahariide valmistamine, vahaküünalde valmistamine, huulepalsami ja kreemide valmistamine, kärjemee raamide valmistamine. Tule ja osale töötubades!

Messi eesmärk on luua ruum mesinikele ja mesindushuvilistele. Mess soovib saada traditsiooniks ja tekitada koha, kus mesinikud kord aastas mesinduskaupade ja -inventari müüjate ning valmistajatega kokku saavad, kus nii algajad kui professionaalid saavad infot tehnoloogiauuenduste, muutunud käitlustavade ja seadusandlike nõuete kohta. Samuti on mess kohaks, kus mee- ja puhta toidu sõbrad saavad tutvuda Eesti eri piirkondade mee maitsetega, tutvuda rikkaliku mesindustoodete valikuga ja osta muud kohalikku (toidu)kaupa. Messil toimuvad loengud mee, mesilaste, mesinduse ja keskkonnahariduse teemadel erinevate huvidega sihtrühmadele.

Laadamelu – puhta talutoidu laat.

Korraldaja info:
MTÜ Tallinna Mesinike Selts
MTÜ Alustame Algusest
Koduleht