Mardilaat Setomaal

Mardilaat Setomaal rõõmustab laadalisi ja kauplejaid Värska talumuuseumi õuel laupäeval, 12. novembril 2022 kell 10:00-15:00. Kaunist käsitööd ja väärt talukaupa pakuvad meistrid nii Setomaalt kui kaugemaltki.

Novembri keskpaik on just see õige aeg, mil mõelda, kas sahvrid on talveks head-paremat täis varutud või on midagi veel puudu. Kas sibul, küüslauk, mesi, suitsuliha ja kelt on ikka olemas? Kas savikausid, kuhu toidukraam toetada, on sahvris alles? Rahvasuu kutsub novembrit nii mardikuuks kui talvekuuks. Soojad sukad, sokid, labakud tuleb kapi põhjast üles otsida ning kui mõni neist puudu, siis leiab selle kindlasti Mardilaadalt Setomaalt! Kaugel see jõulukuugi enamgi on – tagumine aeg hakata mõtlema jõulukinkide peale.

Värska talumuuseumisse on Mardilaada päeval, 12. novembril PRII SISSEPÄÄS. Tutvuda saab muuseumi loomaperega ja tares ahjusooja paistel osaleda erinevates õpitubades. Laste rõõmuks on sel päeval võimalik nautida ka ponisõitu! Laadalisi rõõmustab kindlasti ka laadaprogramm koos erinevate esinejatega. Sooja toitu pakub Seto Tsäimaja, kus sel ajal kestab veel Lõuna-Eesti maitsete nädal “Metsast taldrikule”. Õuealal loovad sooja ja silmailu väikesed lõkkeplatsid.

Kauplejad saavad täita registreerimisvormi – https://bit.ly/MardilaatSetomaal2022
Kauplemistingimused jm lisainfo leiate Setomaa Muuseumide kodulehelt – https://setomuuseum.ee/et/mardilaat

Tule naudi meeleolukat mardilaata Setomaal 12. novembril kell 10-15 Värska talumuuseumis!

Korraldaja info

myyk@setomuuseum.ee
+372 5054673