Lõunakeskuse raamatulaat

Lõunakeskuse raamatulaat toimub laupäeval, 20. mail 2023 kell 11:00-16:00 Lõunakeskuse aatrium (Taluturu, Toidutänava piirkond).

Ootame kõiki raamatuhuvilisi ostma-müüma-vahetama või tasuta ära andma oma raamatuid. Kutsume sind üles sorteerima ja üle vaatama oma raamaturiiuleid ning panipaiku. Sinu loetud ning riiulisse seisma jäänud raamat võib kellegi teise jaoks olla tõeline leid. Niisiis kogu need teosed kokku ning anna neile võimalus leida uus lugeja.

Lõunakeskuse raamatulaat

Müügiks too kaasa eelkõige hästi hoitud raamatud, millele võiks veel lugemishuvilisi leiduda. Laat on kauplejatele tasuta. Lisaks pakume raamatumüüjale Lõunakeskuse poolt tasuta lauda.

Kui sul jääb peale laata alles raamatuid, mis sel päeval endale uut omanikku ei leidnud, siis võid need jätta Lõunakeskuse tasuta raamaturiiulisse. Need on raamaturiiulid, kust meie keskuse külastajad saavad huvipakkuvaid raamatuid tasuta koju lugemiseks võtta.

Hea külastaja, tule kindlasti uudistama! Lõunakeskuse raamatulaadalt võid endale leida head lugemist, mida poest ei saaks või vastupidi – anda oma riiulis seisvatele raamatutele uus kodu.

Korraldaja info:
kettrud@astri.ee
Registreeri