Liiva Laat

Liiva Laat 2022 toimub 25. septembril 2022 Kahala-Liisa bussipeatuse lähedal (Kuusalu vallas, Kahala külas). Kahala külarahvas on otsustanud jätkata ajaloolise Liiva laada pidamise kommet.

Tegemist on vana-hea traditsioonilise sügislaadaga kuhu oodatakse väiketootjaid ja talupidajaid oma toodangut müüma ning omavahel vahetama ning ostlejaid väärt kaupa tegema ning oma varusid täiendama. Kuna oleme eesmärgiks seadnud arendada ja süvendada nn otse tootjalt tarbijale suunatud majandustegevust, siis välistame ka sel korral importkaupade vahendajad ja edasimüüjad.

Laadakulude katteks on ka sel aastal planeeritud laadaloterii, mille auhinnafondi moodustavad toetajate ja laadamüüjate eraldatud ülivinged üllatus-auhinnad.

Sügislaat koos meelelahutusega: Kuusalu valla Nunnu 2022, Liiva Laada Hoidis 2022, hobusõidud, taluloomad, põllumajandustehnika uudistamine, osavusmängud nii suurtele kui väikestele koos tsirkusekooliga, loterii, taidlejad, akustiline kontsert: Arlet Palmiste & Aleksander Bondareff.

Kindlasti ei puudu laadalt ka traditsiooniline laada meelelahutus väiksematele ja suurematele.
Toimub Suur Kuusalu valla Nunnukonkurss 2022 ning valime Liiva Laat 2022 parima hoidise.
Parimatele auhinnad. Laadaprogrammi juhib Arlet Palmiste.

Laada patrooniks on OTT liikumise propageerija ja eestvedaja Emil Rutiku.

Laadale müüjaks registreerumiseks palume täita internetis vastav vorm ning lugeda tähelepanelikult läbi vormiga kaasas olev täpsustav juhis.

Korraldajate info

Janno Laende
+372 5076452 / 53943929
janno@laevajuhid.ee