Estonian callendar of events. Create Yours account - add events, make Yours oun callendar, adds events to watch list, make notes, check registration dates and help Your bussiness to grow. Follow our Facebook accounts and get life information.
For orgasits putting event to callendar - total free.

Event Calendar

June
1 05.06.2020 (Fri) - 07.06.2020 (Sun) Vironia Kaubanduskeskuse Laat Kohtla-Järvel (Ida-Viru maakond)
2 06.06.2020 (Sat) Kuuse Tänava Kirbuturg (Põlva maakond)
3 06.06.2020 (Sat) Pandivere Päev 2020 (Lääne-Viru maakond)
4 07.06.2020 (Sun) "Eesti-Laati Kevadine Piiripunktilaat" (Lääne maakond)
5 07.06.2020 (Sun) "Ääsmäe Kevadlaat" (Harju maakond)
6 12.06.2020 (Fri) - 13.06.2020 (Sat) Hea Toidu Festival - Grillfest Ja Eesti Toidulaat 2020 (Pärnu maakond)
7 13.06.2020 (Sat) - 14.06.2020 (Sun) Rakvere Linna Päevade Kreisilaat 2020 (Ida-Viru maakond)
8 20.06.2020 (Sat) - 21.06.2020 (Sun) Xxvi Maarahva Laat Vastseliinas (Võru maakond)
9 20.06.2020 (Sat) - 21.06.2020 (Sun) "Xxvi Maarahva Laat " (Võru maakond)
10 22.06.2020 (Mon) Suur Jaanipäeva Laat Stroomi Rannas (Harju maakond)
11 23.06.2020 (Tue) "Avinurme Tünnilaat 23.juuni 2020" (Ida-Viru maakond)
July
12 03.07.2020 (Fri) - 05.07.2020 (Sun) Pärnu Kaubanduse Ja Taimelaat (Pärnu maakond)
13 03.07.2020 (Fri) - 05.07.2020 (Sun) Xx Pärnu Hansapäevad (Pärnu maakond)
14 09.07.2020 (Thu) - 12.07.2020 (Sun) "Medieval Days In Tallinn Old Town" (Harju maakond)
15 10.07.2020 (Fri) - 12.07.2020 (Sun) Valga Kaubanduse Ja Taimelaat (Valga maakond)
16 11.07.2020 (Sat) "Alatskivi Vanavaralaat" (Tartu maakond)
17 11.07.2020 (Sat) V Koeru Antiigi- Ja Vanavaralaat (Järva maakond)
18 17.07.2020 (Fri) - 19.07.2020 (Sun) Vironia Kaubanduskeskuse Kaubanduse Ja Taimelaat Kohtla-Järvel (Ida-Viru maakond)
19 17.07.2020 (Fri) - 19.07.2020 (Sun) Tallinna Merepäevad 2020 (Harju maakond)
20 18.07.2020 (Sat) - 19.07.2020 (Sun) Tartu Hansapäevad (Tartu maakond)
21 18.07.2020 (Sat) "Hansa Retrosõit 2020" (Tartu maakond)
22 21.07.2020 (Tue) - 23.07.2020 (Thu) Narva Kaubanduse Ja Taimelaat (Ida-Viru maakond)
23 24.07.2020 (Fri) - 26.07.2020 (Sun) Rakvere Kaubanduse Ja Taimelaat (Lääne-Viru maakond)
24 24.07.2020 (Fri) - 25.07.2020 (Sat) Saare Laat 2012 (Saare maakond)
25 25.07.2020 (Sat) Vii Viljandi Vanavara Ja Käsitöölaat 2020 (Viljandi maakond)
26 25.07.2020 (Sat) - 26.07.2020 (Sun) Jäneda Talupäevadel 2020 (Lääne-Viru maakond)
August
27 01.08.2020 (Sat) "Luige Vanavara- Ja Käsitöölaat 2020" (Harju maakond)
28 01.08.2020 (Sat) Luige Vanavara- Ja Käsitöölaat (Harju maakond)
29 07.08.2020 (Fri) "Tartu Toidu- Ja Veinifestival‎" (Tartu maakond)
30 08.08.2020 (Sat) - 09.08.2020 (Sun) "Supeluse Aastalaat Vol.2" (Pärnu maakond)
31 08.08.2020 (Sat) - 09.08.2020 (Sun) "Hauka Laat 2020" (Võru maakond)
32 08.08.2020 (Sat) "Lihula Laat" (Pärnu maakond)
33 08.08.2020 (Sat) "Peetri Jooks - Expo Ja Laat!" (Harju maakond)
34 15.08.2020 (Sat) Kogukonnafestivali Laat Lintes (Põlva maakond)
35 15.08.2020 (Sat) "Vahastu Vanavara- Ja Käsitöölaat" (Rapla maakond)
36 15.08.2020 (Sat) "Narva Suvelaat 2020" (Ida-Viru maakond)
37 20.08.2020 (Thu) Xii Küüslaugufestival 2020 (Jõgeva maakond)
38 22.08.2020 (Sat) Valga Militaarajaloo Festivali Raames Toimub Vanavara Ja Käsitöö Laat (Valga maakond)
39 22.08.2020 (Sat) Vanamõisa Käsitöölaat 2020 (Harju maakond)
September
40 04.09.2020 (Fri) - 06.09.2020 (Sun) "Ahtme Sünnipäeva Laat" (Ida-Viru maakond)
41 05.09.2020 (Sat) "Lüganuse Maarahvalaat" (Ida-Viru maakond)
42 11.09.2020 (Fri) - 12.09.2020 (Sat) Pärnu Taimelaat "Sügis 2020" (Pärnu maakond)
43 12.09.2020 (Sat) Jäneda Sügislaat 2020 (Lääne maakond)
44 13.09.2020 (Sun) Otepää Sügislaat (Valga maakond)
45 19.09.2020 (Sat) Xxii Suur Paunvere Väljanäitus Ja Laat (Jõgeva maakond)
46 26.09.2020 (Sat) "Luige Vanavara- Ja Käsitöölaat 2020-09" (Harju maakond)
October
47 09.10.2020 (Fri) - 11.10.2020 (Sun) "Ilumess Ilu Sõnum 2020" Sügismessi (Harju maakond)
48 11.10.2020 (Sun) Põhja-Tallinna Suur Sügislaat Stroomi Rannas (Harju maakond)
49 28.10.2020 (Wed) Lindora Laat 2020 (Võru maakond)
November
50 07.11.2020 (Sat) "Uma Mekk Xi Suurlaat" (Võru maakond)
51 21.11.2020 (Sat) - 22.11.2020 (Sun) "Suur Kadrilaat Põhjakeskuses" (Lääne maakond)
December
52 19.12.2020 (Sat) "Narva Talvelaat 2020" (Ida-Viru maakond)
2021 May
53 22.05.2021 (Sat) - 23.05.2021 (Sun) Jäneda Aia Ja Lillepäevad 2020 (Lääne-Viru maakond)