Koplifest

KopliFest toimub pühapäeval, 21. augustil 2022. Festivali põhiline toimumiskoht on Kopli Kase park.

Kopli kasepark (Kopli 106)

12.00 Köielkõndijate etteaste
12.30 Helin-Mari Arder (solist), Jaan Jaanson (kitarr) ja Ara Yaralyan (kontrabass)
13.30 Lauri Liiv & Olav Ehala
14.30 Anna Curly Swing Band
16.30 Ott Lepland ja Tallinna politseiorkester

Lastega mängib, pildistab ja puhub seebimulle koeratüdruk Lotte. Päevajuht: Erkki Sarapuu

Noorteala Kopli kasepargis

Mupo ja PPA esindajad jagavad ohutusalaseid teadmisi ja näitavad tehnikat; Ekstreemspordi töötuba
Slackline (tasakaalulindi) töötuba; Tallinna Keskraamatukogu jalgratas: Kopli tsitaadid ja viktoriin; Põhja-Tallinna Noortekeskus: kleepsude ja hennamaalingute töötuba, lauamängud; Tallinna Kopli Huvikool: info jagamine endiste ja uute ringide kohta.

Korraliku festivaliga käib alati kaasas ka korralik toit. KopliFestil on Kopli kasepargis avatud tänavatoidu ala, kus võib leida midagi igale maitsele – Mehhiko ja Ameerika tänavatoit; Hiina köök; Türgi köök; Hispaania köök (sh vegan); Armeenia köök (šašlõkk); Kuum mais ja mullivahvel; Krõbedad vahvlid, käsitöö jäätis; Pirukad ja pitakebab, shaslõkk; Lezgiinid tee, kutabid+pahlava; Gruusia kasted, maitseained ja sulguni juust; Eesti mesi ja meetooted; Suitsuliha ja muud suitsutooted; Suitsukala ja kalatooted; Tomatid, kurgid, marjad, seened ja muud aia saadused;

KopliFest sai alguse 2018. aastal ja on inspiratsiooni saanud mõned aastat tagasi kohaliku kogukonna poolt ellu kutsutud Kopli liinide festivalilt. Tegemist on eelkõige kogukonnapäevaga, mille märksõnad on hea muusika, maitsev toit, kunst, tegemised noortele ja uued teadmised Kopli asumist. Festivali eesmärk on lihtne. Nagu nimigi ütleb, on tegemist KOPLIfestiga ja eesmärgiks ka Kopli asumi tutvustamine. Igal aastal üritame läheneda sellele uue nurga alt ja tuua välja erinevaid aspekte Koplist. Proovime alati põimida info Kopli asumi kohta huvitavate tegevustega kogu perele.

Korraldaja info

Põhja Tallinna Valitsus
kultuuri- ja noorsotöö sektor
+372 6457005