Koolilaat “Rõõmuga kooli”

Koolilaat “Rõõmuga kooli” toimub laupäeval, 26. augustil 2023 kell 10:00-16:00 Luige Näituseväljakul (Tallinn- Viljandi maantee 7. kilomeetril, Kiili vallas Luige alevikus).

Koolilaata ei toimu!

Kui suvi hakkab vaikselt lõppema, on aeg valmistuda uueks kooliaastaks. Koolilaat “Rõõmuga kooli” on ideaalne koht, kus saad valmistuda kooliks ning leida kõik vajaliku ühest kohast. Koolilaadal toimuvad mitmesugused töötoad ja loengud, mis pakuvad sulle võimaluse omandada uusi teadmisi ja oskusi. Lisaks saad koolilaadal osta kõiki kooliks vajalikke tarbeid, alates pliiatsitest kuni lastetoamööblini.

koolilaat rõõmuga kooli

Koolilaadal on võimalus tutvuda erinevate koolide ja huvikoolidega. Saad uurida erinevaid õppeasutusi ning leida endale sobiva haridusasutuse või huviringi. See on suurepärane võimalus tutvuda erinevate õppimisvõimalustega ning valida just enda vajadustele vastav kool või huviring.

Lisaks ostlemisele pakub koolilaat ka palju põnevaid tegevusi vabas õhus. Meelelahutusprogramm ja palju tegevusi tervele perele. Lisaks sellele on koolilaadal olemas tervislikud toiduvalikud, sealhulgas lastele mõeldud snäkid, mis aitavad hoida energiataset kõrgel.

“Rõõmuga kooli” koolilaadal pakutakse ainult kvaliteetseid tooteid, ning mis kõige parem – hinnad on soodsamad kui tavalises poes. See tähendab, et saad teha oma koolieelseid oste taskukohasemalt ning samas olla kindel toodete kvaliteedis.

Kui soovid veeta ühe vahva päeva koos perega ning valmistuda uueks kooliaastaks, siis tule kindlasti “Rõõmuga kooli” koolilaadale. Ära jäta seda suurepärast võimalust kasutamata!

Korraldaja info:
Kunstihing OÜ
epp.priimagi@gmail.com
+372 56626833
Registreeri