Perepäev Kloogarannas

Naudi laadamelu, mõnusaid kohvikuid ning saa osa kultuursest meelelahutusest. Perepäev Kloogarannas toimub 27. augustil 2022.

Tule kogu perega ja naudi kaunist Kloogaranda ja saa osa vahvast sündmusest!

Sündmuse suur eesmärk on olla Lääne-Harju valla külade ning alevike ühendaja. Me toome üksteisele lähemale meie valla elanikud, ettevõtted ning kultuuri. Saame tuttavaks kogukonnaliikmete tegemistega, võtame mõõtu teadmistes ja sportlikus osavuses ning ühendame koos jõud, et midagi koos luua.

Perepäeva keskne juhtmõte on „Saame tuttavaks“. Meie vallas on 1 linn, 6 alevikku ning 46 küla, kus kokku elab üle 13000 elaniku.

Sündmus toimub Kloogaranna vahetus läheduses suurel muruplatsil ning rannaalal. Tegevusi leidub nii suurtele kui väikestele.

Külluslik toidutänaval on avatud kohvikud ja erinevate kööki ja maitsete pakkujad.

Perepäeva üks keskseid on valla inimesi ühendav lustlik jooksuviktoriin, millele ootame esindusvõistkondi tervest Lääne-Harju vallast – küladest, alevikest ning Paldiski linnast.
Jooksuviktoriinist saavad osa võtta kõik – nii spordilembesed inimesed läbi sportlikke jooksusaavutuste kui teadmistest pakatavad elanikud läbi oma teadmiste. Nii noored kui vanad. Tähtis on osavõtt, siin puuduvad nii vanuselised kui oskuslikud piirangud.

Sündmusel toimub suur laat, kuhu ootame kauplema kõiki. Loomulikult on laadal vägev õnneloos, kus iga loos võidab ja kellele fortuuna laiemalt naeratab, võidab ka suuremaid auhindu.

Sündmusel on avatud kogumispunkt Ukraina sõjapõgenike aitamiseks, kus saavad kõik panustada nii läbi erinevate kaupade taaskasutuse kui võimaluse teha annetus.

Sündmus propageerib keskkonnateadlikku mõtteviisi ja sündmuse korraldamisel lähtume Rohevalla põhimõtetest. Me soovime anda panuse sellesse läbi roheteemaliste töötubade, kus õppida taaskasutama erinevaid materjale ning kuidas neid väärindada.

Tule kogu perega ja naudi kaunist Kloogaranda ja saa osa vahvast sündmusest!

Asukoht


Kloogarand, Mere põik, Kloogaranna küla, Lääne-Harju vald, 76708 Harju Maakond, Eesti

Korraldaja info

Pianoman Muusikakorraldus OÜ
+372 511 8528
kloogarannalaat@gmail.com