Kaja jõululaat

Kaja jõululaat toimub laupäeval, 17. detsembril 2022 kell 10:00-16:00 Kultuurikeskuses Kaja (E. Vilde tee 118, Tallinn 12614).

Kvaliteetset Eesti käsitööd ning maitseid väärtustav Kultuurikeskus Kaja jõululaat tuleb taas.

Kaja jõululaat on mõnus võimalus leida jõuluvana kingikotti vahvaid kingitusi, avatud on pop-up kohvik, toimuvad Kaja huviringide etteasted ja koos päkapikuga saab kaunistada piparkooke.

Jõululaada märksõnadeks on käsitöö ja kodumaine: heegeldatud, kootud, õmmeldud, vilditud, mänguasjad, küünlad, ehted, jõulukaunistused, keraamika, looduskosmeetika, lauamängud ja raamatud, elustiili- ja kodusisustustooted, talukaup ja hoidised, küpsetised, maiused.

Kauplema on oodatud kõik käsitöömeistrid ja õpilasfirmad- jõuluvana kingikotti täidame Eestimaise käsitööga ja pühadelaua katame kohaliku toidukaubaga.

Osalejale. Kaja jõululaat on külastajatele tasuta. Majja saab siseneda parklapoolsetest ustest, autoga tulles maja kõrval parkimine 4h tasuta.

Kauplejale. Müügilaua rent 10€/laud. Laua (laudade) eest on võimalik tasuda peale broneeringu kinnitust Kajas kohapeal sularahas, kaardiga või eelneva kokkuleppe alusel arvega.

Korraldaja info

Kultuurikeskus Kaja
sirly.tammisaar@kajakeskus.ee
+372 53886330