Iisaku külalaat

Iisaku külalaat toimub pühapäeval, 11. juunil 2023 kell 10:00-16:00 Iisaku muuseumi juures.

Iisaku külalaat on mõnus ja ehe külalaat nagu vanastigi, ei puudu mängud ja laulud. Kindlasti tehakse nalja ja aetakse äri, oleme ka lastele mõelnud.

Laadal kaubeldakse toidukraami, taimede ja istikutega ning käsitööga. Laval astuvad üles kohalikud väga andekad lauljad ja tantsijad ning muidugi mõned toredad külalistaidlejad. Oleme ikka lastele ka mõelnud, saab pallide sees veerelda, teatrit vaadata ja jäätist süüa. Huvitegevust jätkub nii suurtele kui väikestele, osaleda saab laadaloteriis. Avatud on kohvik peenemale maitsele ja karusemale proovijale saab siit ka hüva sööki-jooki.

Isad ja vanaisad saab muretult jätta MEESTEHOIDU, kus neile siis uuemaid lihaküpsetamise nippe õpetatakse ja saab degusteerida koduõlut. Pärast saab nad sealt mugavalt jälle kaasa võtta ja ei mingit muret.

Esinema on lubanud tulla ansambel LINDPRIID, kes laulavad läbilõikena laule meie meeste sõjaajaloost. See on väärt kuulamine. Päeva juhib Heinar Juuse- noh nagu ikka! Mõned on kohe nii head ja kodused, et muudkui kuula ja kuula….

Asukoht

Korraldaja info:
info@iisakumuuseum.ee
+372 53448738

Registreerimine