Hirmuküla, Mäeküla ja Sudiste külapäev ja laat

Hirmuküla, Mäeküla ja Sudiste külapäev ja laat toimub pühapäeval, 9. juulil 2023 Sudiste kiigeplatsil.

9. juuli 2023 algusega kell 12.00 ootame kõiki Hirmuküla, Mäeküla ja Sudiste endiseid ja praeguseid elanikke külamaja platsile, et veeta ühiselt üks põnev suvepäev. Loomulikult võivad külapäeva kaema tulla kõik huvilised, kellele meie tegemised huvi pakuvad. See on suurepärane võimalus kogukonnal ja külaelanikel ühiselt aega veeta ning nautida meelelahutust ja tegevusi terve päeva vältel.

Hirmuküla, Mäeküla ja Sudiste külapäev ja laat

Üheks huvipakkuvamaks atraktsiooniks on kujunemas laat, kuhu kõik huvilised saavad kauplema tulla. Laadal on teretulnud kapitühjendusmüügi pakkujad ning kohalikud talunikud, kes soovivad müüa oma värsket talusaadust. Samuti ootame kohalikke teenusepakkujaid laadale teenust reklaamima. Külapäeva korraldajad soovivad toetada kohalikke isetegijaid ning ei oota laadale välismaiste uute kaupadega kauplejaid. Seega on laat suunatud eelkõige kohalikele talunikele, käsitöölistele ja teenuste pakkujatele külaümbrusest.

Lisaks on külapäeval palju tegevusi lastele, sealhulgas eraldi lasteala, kus lapsed saavad mängida, joonistada ja osaleda erinevates lõbusates tegevustes. Avatud on kohvik, mida viivad läbi Sudiste Maanaiste Seltsi liikmed, pakkudes maitsvaid suupisteid ja jooke kogu päeva vältel. Külapäeva täiskasvanutele suunatud programm pakub samuti mitmekesist meelelahutust. Üheks eripäraks on uus traditsioon, kus räägitakse põnevaid lugusid Mäeküla, Hirmuküla ja Sudiste külades toimunust. See on hea võimalus tutvuda piirkonna ajaloo ja pärandiga ning vahetada mõtteid kohalike elanikega.

Külapäeva lõpetab mõnus muusikaline kontsert, mis pakub meelelahutust ja naudingut kõigile külalistele. See on suurepärane võimalus lõõgastuda, kaasa tantsida ja laulda.

Kohtumiseni Sudistes!

Korraldaja info:
unditare@gmail.com