GREENEXPO

12.-14. oktoobril 2022 toimub Eesti Näituste messikeskuses rahvusvaheline taastuvenergia mess – GREENEXPO 2022 – roheline elutee. Esimene Rahvusvaheline taastuvenergia mess Eestis.

Messil tutvustavad ennast ettevõtted ja eraisikud Põhja-Euroopa maadest ning teistest riikidest, kes oma tänuväärse töö ning kindla usu abil rajavad inimkonna jaoks nii tänapäeva kui ka tulevikku.

Üritusest võtavad osa tuntud poliitikud, roheenergia aktiivsed eestvedajad üle maailma, külalised ja osalejad erinevatest maailma nurkadest, kes pole meie tänapäeva ning tuleviku suhtes ükskõiksed.

Elektritransport ja elektriautod. Tuule- ja hüdroenergia. Päikeseenergia. Bioenergia. Seadmed: mõõtmis- ja kontrollisüsteemid. Energiaobjektide turvalisus ja keskkonnakaitse. Taastuvenergia valdkonna investeeringud, rahastus, kindlustus. Infotehnoloogiad.

Üritus toimub soojas ja sõbralikus õhkkonnas 12.-14. oktoobril 2022, kus videokonverentsi formaadis astuvad üles taastuvenergia valdkonna tuntud tegijad. Ürituse põhishow raames astuvad üles muusika- ja tantsukollektiivid.

Asukoht

Korraldaja info

Skiilfo OÜ
+372 5354 7887
info@greenexpo.ee
www.greenexpo.ee