Latvian callendar of events. Create Yours account - add events, make Yours oun callendar, adds events to watch list, make notes, check registration dates and help Your bussiness to grow. Follow our Facebook accounts and get life information. For orgasits putting event to callendar - total free.

Event Calendar

April
1 24.04.2019 (Wed) Zaļais Tirdziņš "Lauku Sēta" Liepājā (Liepāja)
2 26.04.2019 (Fri) Lauku Labumu Tirdziņš Imantā (Rīga)
3 26.04.2019 (Fri) - 28.04.2019 (Sun) Bērnu Pasaule 2019 (Rīga)
4 26.04.2019 (Fri) Biedrības "Pārtikas Amatnieki" Mājražotāju Tirdziņš, T/c Zoom (Rīga)
5 27.04.2019 (Sat) Marienburgas Pavasara Gadatirgus (Alūksnes novads)
6 27.04.2019 (Sat) Ūsiņa Dienas Tirgus Saldū (Saldus Municipality)
7 27.04.2019 (Sat) Cīruļu Dienas Gadatirgus Salaspilī (Salaspils novads)
8 27.04.2019 (Sat) Zaļais Tirdziņš "Lauku Sēta" Liepājā (Liepāja)
9 27.04.2019 (Sat) Kalnciema Kvartāla Tirgus (Rīga)
10 27.04.2019 (Sat) "Lido Zivis Kuldīgā" (Kuldīgas novads)
May
11 01.05.2019 (Wed) Svētki Dārzkopjiem "Pavasaris Ziedos" (Liepāja)
12 01.05.2019 (Wed) Pavasara Gadatirgus "Rasādu Opluots" (Rēzeknes novads)
13 01.05.2019 (Wed) Zaļais Tirdziņš "Lauku Sēta" Liepājā (Liepāja)
14 03.05.2019 (Fri) - 04.05.2019 (Sat) Stādu Tirgus Ventspilī (Ventspils)
15 03.05.2019 (Fri) Lauku Labumu Tirdziņš Imantā (Rīga)
16 03.05.2019 (Fri) Biedrības "Pārtikas Amatnieki" Mājražotāju Tirdziņš, T/c Zoom (Rīga)
17 04.05.2019 (Sat) Lietu Tirgotava (Ādažu novads)
18 04.05.2019 (Sat) - 05.05.2019 (Sun) 16. Latvijas Stādu Parāde Siguldā (Siguldas novads)
19 04.05.2019 (Sat) Zaļais Tirdziņš "Lauku Sēta" Liepājā (Liepāja)
20 04.05.2019 (Sat) Brīvības Pikniks Rēzeknes Pilskalnā (Rēzeknes novads)
21 04.05.2019 (Sat) Kalnciema Kvartāla Tirgus (Rīga)
22 08.05.2019 (Wed) Rūpniecības Preču Tirdziņš Purvciemā (Rīga)
23 08.05.2019 (Wed) Zaļais Tirdziņš "Lauku Sēta" Liepājā (Liepāja)
24 10.05.2019 (Fri) - 12.05.2019 (Sun) "Dārzs Un Dzīvesstils 2019 (Rīga)
25 10.05.2019 (Fri) Lauku Labumu Tirdziņš Imantā (Rīga)
26 10.05.2019 (Fri) Biedrības "Pārtikas Amatnieki" Mājražotāju Tirdziņš, T/c Zoom (Rīga)
27 10.05.2019 (Fri) Piektdienas Vakara Stādu Tirgus Pļaviņās (Pļaviņu novads)
28 11.05.2019 (Sat) - 12.05.2019 (Sun) 17. Lielais Labdarības Robežtirgus (Valka Municipality)
29 11.05.2019 (Sat) Pavasara Tirgus Saldū (Saldus Municipality)
30 11.05.2019 (Sat) - 12.05.2019 (Sun) Latvijas Stādu Dienas Jelgavā (Jelgava)
31 11.05.2019 (Sat) Lauku Labumu Tirdziņš Balvos (Balvu novads)
32 11.05.2019 (Sat) Zaļais Tirdziņš "Lauku Sēta" Liepājā (Liepāja)
33 11.05.2019 (Sat) Kalnciema Kvartāla Tirgus (Rīga)
34 12.05.2019 (Sun) Pierobežas Pavasara Gadatirgus Apē (Apes novads)
35 12.05.2019 (Sun) Viļānu Ikmēneša Tirgus (Viļānu novads)
36 15.05.2019 (Wed) Rūpniecības Preču Tirdziņš Purvciemā (Rīga)
37 15.05.2019 (Wed) Zaļais Tirdziņš "Lauku Sēta" Liepājā (Liepāja)
38 17.05.2019 (Fri) Lauku Labumu Tirdziņš Imantā (Rīga)
39 17.05.2019 (Fri) Biedrības "Pārtikas Amatnieki" Mājražotāju Tirdziņš, T/c Zoom (Rīga)
40 18.05.2019 (Sat) Sama Modināšanas Svētki Koknesē (Kokneses novads)
41 18.05.2019 (Sat) Kalnciema Kvartāla Tirgus (Rīga)
42 18.05.2019 (Sat) Ziedoņa Gadatirgus Salaspilī (Salaspils novads)
43 18.05.2019 (Sat) Pasaules Augu Dienas Gadatirgus Salaspilī (Salaspils novads)
44 18.05.2019 (Sat) Zaļais Tirdziņš "Lauku Sēta" Liepājā (Liepāja)
45 19.05.2019 (Sun) Vasaras Ieskaņu Tirgus Ķekavā (Ķekavas novads)
46 22.05.2019 (Wed) Rūpniecības Preču Tirdziņš Purvciemā (Rīga)
47 22.05.2019 (Wed) Zaļais Tirdziņš "Lauku Sēta" Liepājā (Liepāja)
48 22.05.2019 (Wed) - 26.05.2019 (Sun) Latviabeerfest2019 (Rīga)
49 24.05.2019 (Fri) Lauku Labumu Tirdziņš Imantā (Rīga)
50 24.05.2019 (Fri) - 26.05.2019 (Sun) Lietuvos Dienos Rygoje (Rīga)
51 24.05.2019 (Fri) Biedrības "Pārtikas Amatnieki" Mājražotāju Tirdziņš, T/c Zoom (Rīga)
52 25.05.2019 (Sat) Stādu Tirgus Saldū (Saldus Municipality)
53 25.05.2019 (Sat) Zaļais Tirdziņš "Lauku Sēta" Liepājā (Liepāja)
54 25.05.2019 (Sat) Kalnciema Kvartāla Tirgus (Rīga)
55 29.05.2019 (Wed) Zaļais Tirdziņš "Lauku Sēta" Liepājā (Liepāja)
56 31.05.2019 (Fri) Lauku Labumu Tirdziņš Imantā (Rīga)
57 31.05.2019 (Fri) Biedrības "Pārtikas Amatnieki" Mājražotāju Tirdziņš, T/c Zoom (Rīga)
June
58 01.06.2019 (Sat) Saldus Novada Svētku Tirgus (Saldus Municipality)
59 01.06.2019 (Sat) Gaujas Svētki Ādažos (Ādažu novads)
60 01.06.2019 (Sat) Zaļais Tirdziņš "Lauku Sēta" Liepājā (Liepāja)
61 01.06.2019 (Sat) Kalnciema Kvartāla Tirgus (Rīga)
62 05.06.2019 (Wed) Zaļais Tirdziņš "Lauku Sēta" Liepājā (Liepāja)
63 07.06.2019 (Fri) - 08.06.2019 (Sat) Vasarsvētku Gadatirgus Ventspilī (Ventspils)
64 07.06.2019 (Fri) Lauku Labumu Tirdziņš Imantā (Rīga)
65 07.06.2019 (Fri) - 09.06.2019 (Sun) Daugavpils Pilsētas Svētki (Daugavpils)
66 07.06.2019 (Fri) Biedrības "Pārtikas Amatnieki" Mājražotāju Tirdziņš, T/c Zoom (Rīga)
67 08.06.2019 (Sat) Lauku Labumu Tirdziņš Balvos (Balvu novads)
68 08.06.2019 (Sat) Zaļais Tirdziņš "Lauku Sēta" Liepājā (Liepāja)
69 08.06.2019 (Sat) Kalnciema Kvartāla Tirgus (Rīga)
70 09.06.2019 (Sun) Viļānu Ikmēneša Tirgus (Viļānu novads)
71 12.06.2019 (Wed) Rūpniecības Preču Tirdziņš Purvciemā (Rīga)
72 12.06.2019 (Wed) Zaļais Tirdziņš "Lauku Sēta" Liepājā (Liepāja)
73 14.06.2019 (Fri) Lauku Labumu Tirdziņš Imantā (Rīga)
74 14.06.2019 (Fri) Biedrības "Pārtikas Amatnieki" Mājražotāju Tirdziņš, T/c Zoom (Rīga)
75 15.06.2019 (Sat) Ķekavas Novada Svētku Tirgus (Ķekavas novads)
76 15.06.2019 (Sat) Saulgriežu Gadatirgus Salaspilī (Salaspils novads)
77 15.06.2019 (Sat) Zāļu Dienas Gadatirgus Salaspilī (Salaspils novads)
78 15.06.2019 (Sat) Zaļais Tirdziņš "Lauku Sēta" Liepājā (Liepāja)
79 15.06.2019 (Sat) Kalnciema Kvartāla Tirgus (Rīga)
80 15.06.2019 (Sat) Etnofestivāls "Sviests 2019" Un Tirdziņš "Gardu Muti" (Valmiera)
81 19.06.2019 (Wed) Rūpniecības Preču Tirdziņš Purvciemā (Rīga)
82 19.06.2019 (Wed) Zaļais Tirdziņš "Lauku Sēta" Liepājā (Liepāja)
83 21.06.2019 (Fri) - 22.06.2019 (Sat) Līgo Svētku Gadatirgus Ventspilī (Ventspils)
84 21.06.2019 (Fri) Lauku Labumu Tirdziņš Imantā (Rīga)
85 21.06.2019 (Fri) Līgo Svētku Gadatirgus Jelgavā (Jelgava)
86 21.06.2019 (Fri) Biedrības "Pārtikas Amatnieki" Mājražotāju Tirdziņš, T/c Zoom (Rīga)
87 21.06.2019 (Fri) Saulgriežu Gadatirgus Pļaviņās (Pļaviņu novads)
88 22.06.2019 (Sat) Jāņu Tirgus Saldū (Saldus Municipality)
89 22.06.2019 (Sat) Zaļais Tirdziņš "Lauku Sēta" Liepājā (Liepāja)
90 22.06.2019 (Sat) Bauskas Pilsētas Svētki - 410 (Bauskas novads)
91 22.06.2019 (Sat) Kalnciema Kvartāla Tirgus (Rīga)
92 26.06.2019 (Wed) Zaļais Tirdziņš "Lauku Sēta" Liepājā (Liepāja)
93 28.06.2019 (Fri) Lauku Labumu Tirdziņš Imantā (Rīga)
94 28.06.2019 (Fri) Biedrības "Pārtikas Amatnieki" Mājražotāju Tirdziņš, T/c Zoom (Rīga)
95 29.06.2019 (Sat) Zaļais Tirdziņš "Lauku Sēta" Liepājā (Liepāja)
96 29.06.2019 (Sat) Rundāles Pils Dārza Svētki "Lapenes Baroka Dārzā" (Rundāles novads)
97 29.06.2019 (Sat) Kalnciema Kvartāla Tirgus (Rīga)
July
98 03.07.2019 (Wed) Zaļais Tirdziņš "Lauku Sēta" Liepājā (Liepāja)
99 05.07.2019 (Fri) Lauku Labumu Tirdziņš Imantā (Rīga)
100 05.07.2019 (Fri) Biedrības "Pārtikas Amatnieki" Mājražotāju Tirdziņš, T/c Zoom (Rīga)
101 06.07.2019 (Sat) Zaļais Tirdziņš "Lauku Sēta" Liepājā (Liepāja)
102 06.07.2019 (Sat) Kalnciema Kvartāla Tirgus (Rīga)
103 10.07.2019 (Wed) Rūpniecības Preču Tirdziņš Purvciemā (Rīga)
104 10.07.2019 (Wed) Zaļais Tirdziņš "Lauku Sēta" Liepājā (Liepāja)
105 12.07.2019 (Fri) - 13.07.2019 (Sat) Jūras Svētku Gadatirgus Ventspilī (Ventspils)
106 12.07.2019 (Fri) Lauku Labumu Tirdziņš Imantā (Rīga)
107 12.07.2019 (Fri) Biedrības "Pārtikas Amatnieki" Mājražotāju Tirdziņš, T/c Zoom (Rīga)
108 13.07.2019 (Sat) Septiņu Brāļu Tirgus Saldū (Saldus Municipality)
109 13.07.2019 (Sat) Rožu Dienas Gadatirgus Salaspilī (Salaspils novads)
110 13.07.2019 (Sat) Zaļais Tirdziņš "Lauku Sēta" Liepājā (Liepāja)
111 13.07.2019 (Sat) Kalnciema Kvartāla Tirgus (Rīga)
112 14.07.2019 (Sun) Viļānu Ikmēneša Tirgus (Viļānu novads)
113 17.07.2019 (Wed) Rūpniecības Preču Tirdziņš Purvciemā (Rīga)
114 17.07.2019 (Wed) Zaļais Tirdziņš "Lauku Sēta" Liepājā (Liepāja)
115 19.07.2019 (Fri) Lauku Labumu Tirdziņš Imantā (Rīga)
116 19.07.2019 (Fri) Biedrības "Pārtikas Amatnieki" Mājražotāju Tirdziņš, T/c Zoom (Rīga)
117 19.07.2019 (Fri) Piektdienas Vakara Tirgus Pļaviņās (Pļaviņu novads)
118 20.07.2019 (Sat) Vasaras Gadatirgus Salaspilī (Salaspils novads)
119 20.07.2019 (Sat) Lauku Labumu Tirdziņš Balvos (Balvu novads)
120 20.07.2019 (Sat) Zaļais Tirdziņš "Lauku Sēta" Liepājā (Liepāja)
121 20.07.2019 (Sat) Kalnciema Kvartāla Tirgus (Rīga)
122 21.07.2019 (Sun) Vasaras Tirgus Ķekavā (Ķekavas novads)
123 24.07.2019 (Wed) Zaļais Tirdziņš "Lauku Sēta" Liepājā (Liepāja)
124 26.07.2019 (Fri) Lauku Labumu Tirdziņš Imantā (Rīga)
125 26.07.2019 (Fri) Biedrības "Pārtikas Amatnieki" Mājražotāju Tirdziņš, T/c Zoom (Rīga)
126 27.07.2019 (Sat) Jēkaba Tirgus Saldū (Saldus Municipality)
127 27.07.2019 (Sat) Zaļais Tirdziņš "Lauku Sēta" Liepājā (Liepāja)
128 27.07.2019 (Sat) Daugavas Prospekta Ielas Svētki- Gadatirgus (Ikšķiles novads)
129 27.07.2019 (Sat) Kalnciema Kvartāla Tirgus (Rīga)
130 31.07.2019 (Wed) Zaļais Tirdziņš "Lauku Sēta" Liepājā (Liepāja)
August
131 02.08.2019 (Fri) - 03.08.2019 (Sat) Pilsētas Svētku Gadatirgus Ventspilī (Ventspils)
132 02.08.2019 (Fri) Lauku Labumu Tirdziņš Imantā (Rīga)
133 02.08.2019 (Fri) Biedrības "Pārtikas Amatnieki" Mājražotāju Tirdziņš, T/c Zoom (Rīga)
134 03.08.2019 (Sat) Zaļais Tirdziņš "Lauku Sēta" Liepājā (Liepāja)
135 03.08.2019 (Sat) Kalnciema Kvartāla Tirgus (Rīga)
136 07.08.2019 (Wed) Zaļais Tirdziņš "Lauku Sēta" Liepājā (Liepāja)
137 09.08.2019 (Fri) Lauku Labumu Tirdziņš Imantā (Rīga)
138 09.08.2019 (Fri) Biedrības "Pārtikas Amatnieki" Mājražotāju Tirdziņš, T/c Zoom (Rīga)
139 09.08.2019 (Fri) Piektdienas Vakara Tirgus Pļaviņās (Pļaviņu novads)
140 10.08.2019 (Sat) Labrenča Dienas Tirgus Saldū (Saldus Municipality)
141 10.08.2019 (Sat) Lauku Labumu Tirdziņš Balvos (Balvu novads)
142 10.08.2019 (Sat) Zaļais Tirdziņš "Lauku Sēta" Liepājā (Liepāja)
143 10.08.2019 (Sat) Kalnciema Kvartāla Tirgus (Rīga)
144 11.08.2019 (Sun) Viļānu Ikmēneša Tirgus (Viļānu novads)
145 14.08.2019 (Wed) Rūpniecības Preču Tirdziņš Purvciemā (Rīga)
146 14.08.2019 (Wed) Zaļais Tirdziņš "Lauku Sēta" Liepājā (Liepāja)
147 16.08.2019 (Fri) Lauku Labumu Tirdziņš Imantā (Rīga)
148 16.08.2019 (Fri) Biedrības "Pārtikas Amatnieki" Mājražotāju Tirdziņš, T/c Zoom (Rīga)
149 17.08.2019 (Sat) Dāliju Dienas Gadatirgus Salaspilī (Salaspils novads)
150 17.08.2019 (Sat) Skolas Preču Gadatirgus Salaspilī (Salaspils novads)
151 17.08.2019 (Sat) Zaļais Tirdziņš "Lauku Sēta" Liepājā (Liepāja)
152 17.08.2019 (Sat) Kalnciema Kvartāla Tirgus (Rīga)
153 21.08.2019 (Wed) Rūpniecības Preču Tirdziņš Purvciemā (Rīga)
154 21.08.2019 (Wed) Zaļais Tirdziņš "Lauku Sēta" Liepājā (Liepāja)
155 23.08.2019 (Fri) Lauku Labumu Tirdziņš Imantā (Rīga)
156 23.08.2019 (Fri) Biedrības "Pārtikas Amatnieki" Mājražotāju Tirdziņš, T/c Zoom (Rīga)
157 24.08.2019 (Sat) Bērtuļa Tirgus Ventspilī (Ventspils)
158 24.08.2019 (Sat) Bērtuļa Dienas Tirgus Saldū (Saldus Municipality)
159 24.08.2019 (Sat) Zaļais Tirdziņš "Lauku Sēta" Liepājā (Liepāja)
160 24.08.2019 (Sat) Kalnciema Kvartāla Tirgus (Rīga)
161 25.08.2019 (Sun) Skolas Preču Tirgus Ķekavā (Ķekavas novads)
162 28.08.2019 (Wed) Rūpniecības Preču Tirdziņš Purvciemā (Rīga)
163 28.08.2019 (Wed) Zaļais Tirdziņš "Lauku Sēta" Liepājā (Liepāja)
164 30.08.2019 (Fri) Lauku Labumu Tirdziņš Imantā (Rīga)
165 30.08.2019 (Fri) Biedrības "Pārtikas Amatnieki" Mājražotāju Tirdziņš, T/c Zoom (Rīga)
166 31.08.2019 (Sat) Zaļais Tirdziņš "Lauku Sēta" Liepājā (Liepāja)
167 31.08.2019 (Sat) Kalnciema Kvartāla Tirgus (Rīga)
September
168 06.09.2019 (Fri) Lauku Labumu Tirdziņš Imantā (Rīga)
169 06.09.2019 (Fri) Biedrības "Pārtikas Amatnieki" Mājražotāju Tirdziņš, T/c Zoom (Rīga)
170 07.09.2019 (Sat) Kalnciema Kvartāla Tirgus (Rīga)
171 08.09.2019 (Sun) Viļānu Ikmēneša Tirgus (Viļānu novads)
172 13.09.2019 (Fri) Lauku Labumu Tirdziņš Imantā (Rīga)
173 13.09.2019 (Fri) Biedrības "Pārtikas Amatnieki" Mājražotāju Tirdziņš, T/c Zoom (Rīga)
174 14.09.2019 (Sat) Cieceres Tirgus Saldū (Saldus Municipality)
175 14.09.2019 (Sat) Miķeļdienas Gadatirgus Salaspilī (Salaspils novads)
176 14.09.2019 (Sat) Vitamīnu Dienas Gadatirgus Salaspilī (Salaspils novads)
177 14.09.2019 (Sat) Lauku Labumu Tirdziņš Balvos (Balvu novads)
178 20.09.2019 (Fri) Lauku Labumu Tirdziņš Imantā (Rīga)
179 20.09.2019 (Fri) Biedrības "Pārtikas Amatnieki" Mājražotāju Tirdziņš, T/c Zoom (Rīga)
180 20.09.2019 (Fri) Piektdienas Vakara Tirgus Pļaviņās (Pļaviņu novads)
181 21.09.2019 (Sat) Miķeļdienas Svinības Un Tirdziņš "Gardu Muti" (Valmiera)
182 22.09.2019 (Sun) Lielais Ražas Tirgus Ķekavā (Ķekavas novads)
183 27.09.2019 (Fri) Lauku Labumu Tirdziņš Imantā (Rīga)
184 27.09.2019 (Fri) Biedrības "Pārtikas Amatnieki" Mājražotāju Tirdziņš, T/c Zoom (Rīga)
185 28.09.2019 (Sat) Miķeļdienas Tirgus Ventspilī (Ventspils)
186 28.09.2019 (Sat) Miķeļdienas Tirgus Saldū (Saldus Municipality)
October
187 04.10.2019 (Fri) Lauku Labumu Tirdziņš Imantā (Rīga)
188 04.10.2019 (Fri) Biedrības "Pārtikas Amatnieki" Mājražotāju Tirdziņš, T/c Zoom (Rīga)
189 05.10.2019 (Sat) Ražas Svētku Gadatirgus Salaspilī (Salaspils novads)
190 11.10.2019 (Fri) Lauku Labumu Tirdziņš Imantā (Rīga)
191 11.10.2019 (Fri) Biedrības "Pārtikas Amatnieki" Mājražotāju Tirdziņš, T/c Zoom (Rīga)
192 12.10.2019 (Sat) Urguču Tirgus Saldū (Saldus Municipality)
193 12.10.2019 (Sat) Lauku Labumu Tirdziņš Balvos (Balvu novads)
194 12.10.2019 (Sat) Rudens Gadatirgus Pļaviņās (Pļaviņu novads)
195 13.10.2019 (Sun) Viļānu Ikmēneša Tirgus (Viļānu novads)
196 18.10.2019 (Fri) Lauku Labumu Tirdziņš Imantā (Rīga)
197 18.10.2019 (Fri) Biedrības "Pārtikas Amatnieki" Mājražotāju Tirdziņš, T/c Zoom (Rīga)
198 19.10.2019 (Sat) Rudens Tirgus Ventspilī (Ventspils)
199 19.10.2019 (Sat) Rudens Gadatirgus Salaspilī (Salaspils novads)
200 20.10.2019 (Sun) Rudens Tirgus Ķekavā (Ķekavas novads)
201 25.10.2019 (Fri) Lauku Labumu Tirdziņš Imantā (Rīga)
202 25.10.2019 (Fri) Biedrības "Pārtikas Amatnieki" Mājražotāju Tirdziņš, T/c Zoom (Rīga)
203 26.10.2019 (Sat) Simjūdas Tirgus Saldū (Saldus Municipality)
November
204 01.11.2019 (Fri) Lauku Labumu Tirdziņš Imantā (Rīga)
205 01.11.2019 (Fri) Biedrības "Pārtikas Amatnieki" Mājražotāju Tirdziņš, T/c Zoom (Rīga)
206 08.11.2019 (Fri) Lauku Labumu Tirdziņš Imantā (Rīga)
207 08.11.2019 (Fri) Biedrības "Pārtikas Amatnieki" Mājražotāju Tirdziņš, T/c Zoom (Rīga)
208 09.11.2019 (Sat) Mārtiņdienas Tirgus Ventspilī (Ventspils)
209 09.11.2019 (Sat) Mārtiņdienas Tirgus Saldū (Saldus Municipality)
210 09.11.2019 (Sat) Lauku Labumu Tirdziņš Balvos (Balvu novads)
211 10.11.2019 (Sun) Viļānu Ikmēneša Tirgus (Viļānu novads)
212 15.11.2019 (Fri) Lauku Labumu Tirdziņš Imantā (Rīga)
213 15.11.2019 (Fri) Biedrības "Pārtikas Amatnieki" Mājražotāju Tirdziņš, T/c Zoom (Rīga)
214 16.11.2019 (Sat) Mārtiņdienas Gadatirgus Salaspilī (Salaspils novads)
215 16.11.2019 (Sat) Svētku Tirgus Pļaviņās (Pļaviņu novads)
216 22.11.2019 (Fri) Lauku Labumu Tirdziņš Imantā (Rīga)
217 22.11.2019 (Fri) Biedrības "Pārtikas Amatnieki" Mājražotāju Tirdziņš, T/c Zoom (Rīga)
218 23.11.2019 (Sat) Katrīndienas Tirgus Saldū (Saldus Municipality)
219 24.11.2019 (Sun) Ziemas Tirgus Ķekavā (Ķekavas novads)
220 29.11.2019 (Fri) Lauku Labumu Tirdziņš Imantā (Rīga)
221 29.11.2019 (Fri) Biedrības "Pārtikas Amatnieki" Mājražotāju Tirdziņš, T/c Zoom (Rīga)
December
222 06.12.2019 (Fri) Lauku Labumu Tirdziņš Imantā (Rīga)
223 06.12.2019 (Fri) Biedrības "Pārtikas Amatnieki" Mājražotāju Tirdziņš, T/c Zoom (Rīga)
224 08.12.2019 (Sun) Ziemassvētku Tirgus Ķekavā (Ķekavas novads)
225 08.12.2019 (Sun) Viļānu Ikmēneša Tirgus (Viļānu novads)
226 08.12.2019 (Sun) Lielais Ziemassvētku Gadatirgus (Daugavpils)
227 13.12.2019 (Fri) Lauku Labumu Tirdziņš Imantā (Rīga)
228 13.12.2019 (Fri) Biedrības "Pārtikas Amatnieki" Mājražotāju Tirdziņš, T/c Zoom (Rīga)
229 14.12.2019 (Sat) Adventes Gadatirgus Salaspilī (Salaspils novads)
230 14.12.2019 (Sat) Lauku Labumu Tirdziņš Balvos (Balvu novads)
231 14.12.2019 (Sat) - 15.12.2019 (Sun) Lielais Ziemassvētku Gadatirgus (Jelgava)
232 20.12.2019 (Fri) - 31.12.2019 (Tue) Ziemassvētku Un Vecgada Tirdziņi Ventspilī (Ventspils)
233 20.12.2019 (Fri) Lauku Labumu Tirdziņš Imantā (Rīga)
234 20.12.2019 (Fri) Biedrības "Pārtikas Amatnieki" Mājražotāju Tirdziņš, T/c Zoom (Rīga)
235 21.12.2019 (Sat) Ziemassvētku Gadatirgus Pļaviņās (Pļaviņu novads)
236 21.12.2019 (Sat) Lielais Ziemassvētku Gadatirgus (Liepāja)
237 21.12.2019 (Sat) Ziemas Saulgriežu Svinības Un Tirdziņš "Gardu Muti" (Valmiera)
238 21.12.2019 (Sat) - 22.12.2019 (Sun) Lielais Ziemassvētku Gadatirgus (Rīga)
239 27.12.2019 (Fri) Lauku Labumu Tirdziņš Imantā (Rīga)
240 27.12.2019 (Fri) Biedrības "Pārtikas Amatnieki" Mājražotāju Tirdziņš, T/c Zoom (Rīga)
241 28.12.2019 (Sat) Ziemas Saulgriežu Tirgus Saldū (Saldus Municipality)