Estonian callendar of events. Create Yours account - add events, make Yours oun callendar, adds events to watch list, make notes, check registration dates and help Your bussiness to grow. Follow our Facebook accounts and get life information.
For orgasits putting event to callendar - total free.

Event Calendar

July
1 09.07.2020 (Thu) - 12.07.2020 (Sun) "Medieval Days In Tallinn Old Town" (Harju maakond)
2 10.07.2020 (Fri) - 12.07.2020 (Sun) Valga Kaubanduse Ja Taimelaat (Valga maakond)
3 11.07.2020 (Sat) "Alatskivi Vanavaralaat" (Tartu maakond)
4 11.07.2020 (Sat) V Koeru Antiigi- Ja Vanavaralaat (Järva maakond)
5 11.07.2020 (Sat) Suur Suvelaat Mustamäe Keskuse Ees (Harju maakond)
6 11.07.2020 (Sat) "Suveturg 2020" (Harju maakond)
7 17.07.2020 (Fri) - 19.07.2020 (Sun) Vironia Kaubanduskeskuse Kaubanduse Ja Taimelaat Kohtla-Järvel (Ida-Viru maakond)
8 18.07.2020 (Sat) Hüva Söögi Laat! (Lääne-Viru maakond)
9 21.07.2020 (Tue) - 23.07.2020 (Thu) Narva Kaubanduse Ja Taimelaat (Ida-Viru maakond)
10 24.07.2020 (Fri) - 26.07.2020 (Sun) Rakvere Kaubanduse Ja Taimelaat (Lääne-Viru maakond)
11 24.07.2020 (Fri) - 25.07.2020 (Sat) Saare Laat 2020 (Saare maakond)
12 25.07.2020 (Sat) Vii Viljandi Vanavara Ja Käsitöölaat 2020 (Viljandi maakond)
13 25.07.2020 (Sat) - 26.07.2020 (Sun) Jäneda Talupäevadel 2020 (Lääne-Viru maakond)
14 25.07.2020 (Sat) Kalalaat 2 (Lääne-Viru maakond)
15 26.07.2020 (Sun) "Kollektsionääride Kokkutulek" (Harju maakond)
August
16 01.08.2020 (Sat) "Luige Vanavara- Ja Käsitöölaat 2020" (Harju maakond)
17 08.08.2020 (Sat) - 09.08.2020 (Sun) "Supeluse Aastalaat Vol.2" (Pärnu maakond)
18 08.08.2020 (Sat) Tapa Linnapäeva Laat 2020 (Lääne-Viru maakond)
19 08.08.2020 (Sat) "Lihula Laat" (Pärnu maakond)
20 08.08.2020 (Sat) "Peetri Jooks - Expo Ja Laat!" (Harju maakond)
21 11.08.2020 (Tue) - 13.08.2020 (Thu) Haabersti Suur Koolilaat Tallinnas Haabersti Rimi Parklas (Harju maakond)
22 14.08.2020 (Fri) - 15.08.2020 (Sat) Pärnu Taimelaat. August 2020 (Pärnu maakond)
23 15.08.2020 (Sat) Kogukonnafestivali Laat Lintes (Põlva maakond)
24 15.08.2020 (Sat) "Vahastu Vanavara- Ja Käsitöölaat" (Rapla maakond)
25 15.08.2020 (Sat) "Narva Suvelaat 2020" (Ida-Viru maakond)
26 16.08.2020 (Sun) Põhja-Tallinna Suur Suvelaat Stroomi Rannaalal (Harju maakond)
27 20.08.2020 (Thu) Xii Küüslaugufestival 2020 (Jõgeva maakond)
28 22.08.2020 (Sat) Valga Militaarajaloo Festivali Raames Toimub Vanavara Ja Käsitöö Laat (Valga maakond)
29 22.08.2020 (Sat) Vanamõisa Käsitöölaat 2020 (Harju maakond)
30 23.08.2020 (Sun) "Kollektsionääride Kokkutulek" (Harju maakond)
September
31 04.09.2020 (Fri) - 06.09.2020 (Sun) "Ahtme Sünnipäeva Laat" (Ida-Viru maakond)
32 05.09.2020 (Sat) "Lüganuse Maarahvalaat" (Ida-Viru maakond)
33 11.09.2020 (Fri) - 12.09.2020 (Sat) Pärnu Taimelaat "Sügis 2020" (Pärnu maakond)
34 12.09.2020 (Sat) Jäneda Sügislaat 2020 (Lääne maakond)
35 13.09.2020 (Sun) Otepää Sügislaat (Valga maakond)
36 19.09.2020 (Sat) Xxii Suur Paunvere Väljanäitus Ja Laat (Jõgeva maakond)
37 26.09.2020 (Sat) "Luige Vanavara- Ja Käsitöölaat 2020-09" (Harju maakond)
October
38 09.10.2020 (Fri) - 11.10.2020 (Sun) "Ilumess Ilu Sõnum 2020" Sügismessi (Harju maakond)
39 11.10.2020 (Sun) Põhja-Tallinna Suur Sügislaat Stroomi Rannas (Harju maakond)
40 28.10.2020 (Wed) Lindora Laat 2020 (Võru maakond)
November
41 07.11.2020 (Sat) "Uma Mekk Xi Suurlaat" (Võru maakond)
42 21.11.2020 (Sat) - 22.11.2020 (Sun) "Suur Kadrilaat Põhjakeskuses" (Lääne maakond)
December
43 19.12.2020 (Sat) "Narva Talvelaat 2020" (Ida-Viru maakond)
2021 May
44 22.05.2021 (Sat) - 23.05.2021 (Sun) Jäneda Aia Ja Lillepäevad 2020 (Lääne-Viru maakond)
2021 June
45 11.06.2021 (Fri) - 12.06.2021 (Sat) Hea Toidu Festival - Grillfest Ja Eesti Toidulaat 2020 (Pärnu maakond)