Estonian callendar of events. Create Yours account - add events, make Yours oun callendar, adds events to watch list, make notes, check registration dates and help Your bussiness to grow. Follow our Facebook accounts and get life information.
For orgasits putting event to callendar - total free.

This fair requires login to see full description.


Login Subscribe

"Varnja Kalalaat 2020"

Varnja, Tartu apskritis, Estija, Varnja

25.04.2020

09:00 - 15:00


Kohaliku kala ja kalasaaduste laat koos hea parema Eestimaise toidu ja käsitööga.
Varnja kalalaat toimub kuuendat korda väikeses Varnja alevikus. Kohapeal kalaõpitoad täiskasvanutele ja eraldi lastele, kalasaadused, avatud Varnja sadam, meeleolu loob elav muusika. Üritus on külastajatele tasuta!

Oodatud on registreeruma kalamüüjad Peipsi äärest ja mujalt Eestist, samuti käsitöö, kohaliku toidu ja istikute-lilletaimede müüjad!


Trader Information

Registreerumine: [email protected], palume saata kirjeldus, millega kauplete, kui suurt platsi vajate ning lisage pilt oma pakutavast kaubast.

Osalustasu on 5 eurot meeter. Elektri kasutamine lisatasu eest. Registreerimise kinnitamiseks palume tasuda ettemaksuarve, mille Teile saadame.
Soovime laadale üksnes Peipsi toidu pakkujaid, kiirtoidumüüjaid me vastu ei võta. Samuti ei ole enam võimalik registreeruda tarbekaupadega.

Company Information:

15.1 Company Peipsi Tulevik MTÜ
Phone +372 518 1125
Company Website www.peipsitulevik.wordpress.com