Estonian callendar of events. Create Yours account - add events, make Yours oun callendar, adds events to watch list, make notes, check registration dates and help Your bussiness to grow. Follow our Facebook accounts and get life information.
For orgasits putting event to callendar - total free.

This fair requires login to see full description.


Login Subscribe

Vanamõisa Käsitöölaat 2020

Vanamõisa vabaõhukeskus, Vabaõhukeskuse tee 20, Saue vald Harjumaa, Vanamõisa

22.08.2020

10:00 - 22:30


Aastaid tulevad inimesed erinevast paigust augusti eelviimasel laupäeval kokku Vanamõisa käsitöölaadale, mis toimub 2020 aastal 22. augustil. Kohaliku laadakultuuri arendamine ja au sees hoidmine toob kohale ligi 300 kauplejat ja külastajaid üle Eesti.

Vanamõisa Käsitöölaat on koguperesündmus, mille päevaprogrammis leidub põnevaid tegevusi igaühele – külastada saab käsitöölaata, Eesti väiketootjad pakuvad oma talu- ja mahekaupa Eesti Toidu Telgis, oma tänav on tänavatoidu sõpradele ning talvise sibulavaru saab soetada Sibulatänavalt. Käsitöölaadal on ka Eesti Disaini ala, kus lisaks Eesti käsitöömeistritele soovime külastajatele tutvustada ka häid ja andekaid Eesti disainereid ja nende loomingut. Laada aiandusala, kaubeldakse valdavalt aia ja taimedega seotud kaupadega. Pääste-ja militaaralal saab tutvuda päästetehnikaga ja toimuvad demonstratsioonesinemised. Juba viiendat aastat toimub ürituse raames ka BBQ Festival ning Eesti Meistrivõistlused BBQ Meistritiitlile. Festival annab grillihuvilistele võimaluse omavahel rinda pista ja laadakülalistele võimaluse näha ja kogeda erinevaid grillimise ja BBQ töövõtteid. Ka külastaja saab omaltpoolt sõna sekka öelda „Rahva lemmiku“ valimisel.
Väljas on ka Saue valla kogukonnatelk, kuhu on oodatud kõik Saue vallakad ja nende sõbrad – nii oma vallarahva kaubatänavale kui vabalaval toimuvatele muusika hetkedele kaasa elama. Avatud Mamas Heaveni beebitelk beebidele ja nende vanematele. Terve päeva jooksul on meeleolukas programm täiskasvanutele ja lastealal oma programm ja mängud lastele.
Õhtusel Suvelõpukontserdil astub lavale ansambel Smilers.

Fair photos from last year

Vanamõisa Käsitöölaat (2019)

Trader Information

Kauplejete registreerimine alates 1. aprill 2020 http://www.xn--ksitlaat-0za7pa.ee/


Company Information:

15.1 Company MTÜ Vanamõisa küla
Address Allika tee 10, Saue vald Harjumaa
Phone 57502850
Company Website www.vabaõhukeskus.ee

Contact Person:

Name Katrin Krause
Phone +37253458450 (tööpäeviti 09:00-18:00)
Email [email protected]