Estonian callendar of events. Create Yours account - add events, make Yours oun callendar, adds events to watch list, make notes, check registration dates and help Your bussiness to grow. Follow our Facebook accounts and get life information.
For orgasits putting event to callendar - total free.

This fair requires login to see full description.


Login Subscribe

Türisalu Sügislaat 2019

Otitooma tee 32, Türisalu, Harju maakond, Eesti, Türisalu

14.09.2019

11:00 - 15:00


Laada iseloom on ennekõike kohaliku liikmeskonna ärgitamine omavahelist kaubavahetust pidama ning seeläbi "naabriga" paremini tuttavaks saama.

Muidugi on teretulnud kõik ümberkaudsete asulate elanikud ning nende tuttavad ja tuttavate tuttavad, kes vähegi huvituvad käsitööst, kasvatatud, toodetud või valmistatud kaupadest.

Laadale on oodatud oma tooteid pakkuma kõik, kes soovivad oma sügisel valmivaid aiasaadusi teistele pakkuda. Samuti võtame hea meelega vastu ka OTT (Otse Tootjalt Tarbijale) toodete pakkujaid. Teretulnud on ka käsitöölised oma toodetega.

Trader Information

Kauplejatel palume kindlasti võimalikult vara enda soovist teada anda ning täpsustada oma kauplemispunkti avamiseks vajaliku taristu olemasolust (elektrivarustus, teede-tänavate või sissepääsude tingimused, kui need peaks erilist tähelepanu pälvima jms)

Registration Dates

01.05.2019 - 08.09.2019

Company Information:

15.1 Company Türisalu Külaselts MTÜ
Address Hallorava tee 14, Türisalu küla Harku vald Harjumaa 76706
Company Website www.türisaluks.ee

Contact Person:

Name Kaido
Phone +372 5563 0409
Email [email protected]