Estonian callendar of events. Create Yours account - add events, make Yours oun callendar, adds events to watch list, make notes, check registration dates and help Your bussiness to grow. Follow our Facebook accounts and get life information.
For orgasits putting event to callendar - total free.

This fair requires login to see full description.


Login Subscribe

Taaskasutuskoja Kirbuturg

Mooste mõisa hoov, Mooste, Põlva County, Estonia, Mooste

17.08.2019

10:00 - 14:00


Mooste mõisa hoovi on oodatud kauplema kõik huvilised, kellel on asju, mida ise ei vaja. Turul võib müüa kõike, mis koduses majapidamises leidub ja üleliigne tundub: nõud, majapidamistarbed, raamatud, ehted, nipsasjad, riided, vanavara, mööbel, tehnika jms. Mõnus vaba kogukonnaüritus maitsvate kodutehtud roogadega lõbusa pillimängu saatel.

Fair photos from last year


Trader Information

Millal Taaskasutuskoja Kirbuturg toimub?
Laupäeval, 17. augustil 2019 kell 10:00 kuni 14:00.

Mis toimub?
Mooste mõisa hoovil toimub üritus nimega ’Taaskasutuskoja Kirbuturg’, kuhu on oodatud kauplema kõik huvilised, kellel on asju, mida ise ei vaja. Kauplemine toimub autode pealt. Oma koha kujundab igaüks ise ja loomulikult võib kaasa võtta laudu, stangesid, pinke jms. Igale kauplejale on ette nähtud ca 3m kauplemispinda.

Mida võib Taaskasutuskoja kirbuturul müüa?
Turul võib müüa kõike, mis koduses majapidamises leidub ja üleliigne tundub: nõud, raamatud, ehted, nipsasjad, riided, vanavara, mööbel, tehnika jms.

Kuidas ma saan osaleda?
Osalemissoovi puhul tuleks registreeruda www.taaskasutuskoda.ee või helistada telefonil 59004814 või saata e-kiri aadressile [email protected]. Müügikoht on tagatud siiski vaid etteregistreeritud kauplejatele, teistele kauplejatele elava järjekorra alusel vabade müügikohtade olemasolul.

Kuna saan koha reserveerida?
Müügikohti reserveerime alates tänasest kuni ürituse alguseni, 17. augustini 2019.

Kui palju maksab osalemine ja mida see sisaldab?
Osalemine maksab eraisikutele 1€, söögi-ja joogikraamiga kauplejatele 5€. Firmadel, FIEdel, ühingutel osalustasu 10€. Toitlustajate osalemistasu kokkuleppel! Osalemistasu sisaldab parkimiskohta Mooste mõisa hoovis, tualettruumi kasutamist ja platsi järelkoristust. Loomsete-ja taimsete saaduste ning toiduainega kauplejad tagavad oma kauba nõuetele vastavuse ja müügitegevuseks vajalike dokumentide ning vahendite olemasolu.

Kuhu, kuidas ja kuna saan maksta osalustasu?
Osalustasu makstakse sularahas ürituse korraldajale kirbuturu toimumise päeval, so 17. augustil 2019.

Kuidas pean käituma kirbuturu toimumise päeval kohapeal?
Müüjate registreerimine ja müügiplatside väljastamine toimub kirbuturu päeva hommikul kella 9.00st kuni kella 10ni. Selles ajavahemikus saab autoga sõita Mooste mõisa territooriumile ning kõigile registreeritud müüjatele on garanteeritud parkimiskoht. Mõisa hoovile saabumisel jälgi korraldusmeeskonna juhiseid. Peatumisel ja parkimisel arvesta kaasliiklejatega ning korraldaja juhistega.

Arvesta palun sellega, et Eestimaa ilmaolud on muutlikud - pane ennast vastavalt riidesse.
Kauba katteks võta kaasa kiled/varjud vm, et kaitsta kaupa vihma eest.

NB! Palun iseseisvalt müügiplatse mitte hõivata!

Ning mis kõige tähtsam: võta kaasa huvitav kaup ja kindlasti hea tuju!

Company Information:

15.1 Company Taaskasutuskoda MTÜ
Address Mooste mõis Mooste alevik Põlva vald 64616 Põlvamaa
Phone 59004814
Company Website www.taaskasutuskoda.ee

Contact Person:

Name Taaskasutuskoda
Phone 59081166
Email [email protected]