Estonian callendar of events. Create Yours account - add events, make Yours oun callendar, adds events to watch list, make notes, check registration dates and help Your bussiness to grow. Follow our Facebook accounts and get life information.
For orgasits putting event to callendar - total free.

This fair requires login to see full description.


Login Subscribe

Hüva Söögi Laat

Tartu 11-9, Rakvere

18.04.2020

10:00 - 17:00


Traditsiooniline hüva söögi laat, kuhu ootame maitsvat kodumaist toidukraami kui ka kaugemaid põnevaid maitseid!

Oodatud on ka käsitöö ja tööstuskaup, mis võiks seonduda toiduvalmistamise või serveerimisega.

Trader Information

Informatsioon kauplejatele

18. aprillil 2020 kella 10-17 toimub Rakveres Põhjakeskuse ees ja aatriumis „Hüva söögi laat!“

Oodatud on nii talunikud, väiketootjad kui ka suuremad toidumeistrid. Kauplema võib tulla nii kodumaise kui kaugemalt pärit toodetega.

Müüma ootame ka käsitöölisi ja tööstuskaubaga kauplejaid, kelle tooted otseselt seotud toidu valmistamise või serveerimisega.

Kauplema pääsevad ka taimede müüjad (köögivili, maitsetaimed, lilled jne)

Korraldajal on õigus otsustada kauba ja kaupleja sobivuse üle laadal ja otsus on lõplik.

Kauplemine toimub Põhjakeskuse peasissekäigu ees ja siseruumis aatriumis. Aatriumis on kohtade arv piiratud.

Müügikoha hind õues:

toidukaup 10 eurot jooksev meeter

tööstuskaup 10 eurot jooksev meeter

käsitöö 8 eurot jooksev meeter

taimed 6 eurot jooksev meeter.

Müügikoha hind aatriumis:

toidukaup 15 eurot jooksev meeter. (sügavus 1,6m).

käsitöö 12 eurot jooksev meeter. (sügavus 1,6m)

Hindadele ei lisandu käibemaksu. Tavaelektri kasutamine ainult eelneval kokkuleppel korraldajaga ja eritasu eest (8 eurot). Võimused 16A ja 32A erihinnaga ja eelneva kokkuleppega iga soovijaga personaalselt.

Müügikohtade broneerimine toimub ainult etteregistreerimisega. Müügikohta saab broneerida meili teel [email protected] või registreerimisvormi kaudu aadressil: https://docs.google.com/forms/d/1-pJyRe3E_UpwilYZ3UaiFrtYWwWTjWZ8kokyaLX78E8/edit

Viimane registreerimispäev on 16. aprill 2020. Broneeringu tegemine on kinnituseks, et kaupleja on nõus kauplemistingimustega.

Kauplejaks registreerimine algab 1. veebruarist 2020. Alates 2. veebruarist väljastame müügipinna registreerijale ka arve, mille palume tasuda 7 päeva jooksul laadakorraldaja Kirevene Mulk OÜ pangakontole. Müügikoht loetakse kinnitatuks, kui arve on õigeaegselt tasutud. Tähtajaks mittetasumisel kaotab müügikoha broneering kehtivuse.

NB! Kauplejad paigutatakse broneeritud ja õigeaegselt tasutud arvete alusel. Varasem broneering tagab parema kauplemiskoha. Laadapäeval kohale mitteilmunud kauplejatele müügikoha tasu ei tagastata.

Müügikoha suurus: Müügikoha sügavus õues on 2-3 meetrit, vastavalt vajadusele. Siseruumis aatriumis on müügikoha sügavus 1,6 meetrit! Müügikohad on maha märgitud. Müügikohtade kättenäitamine laupäeval, 18. aprillil alates kella 8 hommikul. Müüjatel peab olema endal vajalik inventar (lauad, toolid, telgid, telgiraskused). Toiduga kauplejad peavad omama korrektset dokumentatsiooni vastavalt Veterinaar- ja Toiduameti nõuetele.

NB! Korraldajal on õigus mittesobiliku kaubaga müüja tagasi saata ja korraldaja ei maksa broneeringutasu tagasi.

Laadal on väga korralik reklaamikampaania. Virumaa suurimas kaubanduskeskuses Põhjakeskus on ostja alati kohal! Laada korraldab Kirevene Mulk OÜ, koostöös Põhjakeskusega. Lisainfo 5164880 Eha Neito. Teretulemast vanad tuttavad ja uued meistrid!

Registration Dates

01.02.2020 - 16.04.2020

Company Information:

15.1 Company Kirevene Mulk OÜ
Address Tartu 11-9 Rakvere
Phone 5164880
Company Website FB Kirevene Mulk

Contact Person:

Name Eha Neito
Phone 5164880
Email [email protected]