Event Calendar

July
1 09.07.2020 (Thu) - 12.07.2020 (Sun) "Medieval Days In Tallinn Old Town" (Harju maakond)
2 10.07.2020 (Fri) - 11.07.2020 (Sat) Jūras Svētku Tirgus (Ventspils)
3 10.07.2020 (Fri) - 12.07.2020 (Sun) Valga Kaubanduse Ja Taimelaat (Valga maakond)
4 11.07.2020 (Sat) Laidenes Tirgus (Saldus Municipality)
5 11.07.2020 (Sat) "Alatskivi Vanavaralaat" (Tartu maakond)
6 11.07.2020 (Sat) Lietu Tirgotava - Krāmu Tirgus Ādažos (Ādažu novads)
7 11.07.2020 (Sat) Pārcelts Lauku Labumu Tirdziņš Balvos (Balvu novads)
8 11.07.2020 (Sat) V Koeru Antiigi- Ja Vanavaralaat (Järva maakond)
9 11.07.2020 (Sat) Kalnciema Kvartāla Zemnieku Un Amatnieku Tirgus (Rīga)
10 11.07.2020 (Sat) Pastaigu Tirgus Vērmanes Dārzā (Rīga)
11 11.07.2020 (Sat) Suur Suvelaat Mustamäe Keskuse Ees (Harju maakond)
12 11.07.2020 (Sat) Amatnieku Tirgus Liepziedu Laikā Kuldīgā (Kuldīgas novads)
13 11.07.2020 (Sat) "Suveturg 2020" (Harju maakond)
14 15.07.2020 (Wed) - 16.07.2020 (Thu) Vasaros Mugė Gargžduose (Klaipedos Apskritis)
15 16.07.2020 (Thu) - 18.07.2020 (Sat) "Aurum 1006 Km Powered By Hankook" 2020 (Klaipedos Apskritis)
16 17.07.2020 (Fri) - 19.07.2020 (Sun) Vironia Kaubanduskeskuse Kaubanduse Ja Taimelaat Kohtla-Järvel (Ida-Viru maakond)
17 17.07.2020 (Fri) - 18.07.2020 (Sat) Atcelts Positivus (Salacgrīvas novads)
18 17.07.2020 (Fri) - 19.07.2020 (Sun) Atcelts Rožu Svētki Tukumā 2020 (Tukuma novads)
19 17.07.2020 (Fri) - 19.07.2020 (Sun) Atcelts "Dzīres Kuldīgā" 2020 (Kuldīgas novads)
20 17.07.2020 (Fri) Piektdienas Vakara Tirgus Pļaviņās (Pļaviņu novads)
21 18.07.2020 (Sat) Liliju Svētku Tirgus Vecumniekos (Vecumnieku novads)
22 18.07.2020 (Sat) Lietu Tirgotava - Krāmu Tirgus Ādažos (Ādažu novads)
23 18.07.2020 (Sat) Lauku Labumu Tirdziņš Balvos Svētku Ietvaros (Balvu novads)
24 18.07.2020 (Sat) Atcelts Stādu Gadatirgus "Rožu Diena" (Salaspils novads)
25 18.07.2020 (Sat) Hüva Söögi Laat! (Lääne-Viru maakond)
26 18.07.2020 (Sat) Kalnciema Kvartāla Zemnieku Un Amatnieku Tirgus (Rīga)
27 18.07.2020 (Sat) Jūlija Tirdziņš Rīgas Ielā (Daugavpils)
28 18.07.2020 (Sat) Mados Ir Grožio Mugė Design For Life Palangoje (Klaipedos Apskritis)
29 18.07.2020 (Sat) Vasarvidus Gadatirgus Lēdmanē (Lielvārdes novads)
30 21.07.2020 (Tue) - 23.07.2020 (Thu) Narva Kaubanduse Ja Taimelaat (Ida-Viru maakond)
31 21.07.2020 (Tue) - 22.07.2020 (Wed) Vasaros Mugė Kuršėnuose (Šiaulių Apskritis)
32 24.07.2020 (Fri) - 26.07.2020 (Sun) Rakvere Kaubanduse Ja Taimelaat (Lääne-Viru maakond)
33 24.07.2020 (Fri) - 25.07.2020 (Sat) "Galapagai 2020" (Utenos Apskritis)
34 24.07.2020 (Fri) - 25.07.2020 (Sat) Annas Dienas Tirdziņš Rožu Laukumā (Liepāja)
35 24.07.2020 (Fri) - 25.07.2020 (Sat) Saare Laat 2020 (Saare maakond)
36 25.07.2020 (Sat) Vii Viljandi Vanavara Ja Käsitöölaat 2020 (Viljandi maakond)
37 25.07.2020 (Sat) - 26.07.2020 (Sun) Jäneda Talupäevadel 2020 (Lääne-Viru maakond)
38 25.07.2020 (Sat) Saimnieču Tirgus (Saldus Municipality)
39 25.07.2020 (Sat) Lietu Tirgotava - Krāmu Tirgus Ādažos (Ādažu novads)
40 25.07.2020 (Sat) Kalalaat 2 (Lääne-Viru maakond)
41 25.07.2020 (Sat) Kalnciema Kvartāla Zemnieku Un Amatnieku Tirgus (Rīga)
42 26.07.2020 (Sun) "Kollektsionääride Kokkutulek" (Harju maakond)
43 31.07.2020 (Fri) - 01.08.2020 (Sat) Festivalis "Ant Rubežiaus 2020" (Šiaulių Apskritis)
44 31.07.2020 (Fri) - 02.08.2020 (Sun) Atcelts 10 Starptautiskais Etno Festivāls "Gosti" Rēzeknē (Rēzekne)
45 31.07.2020 (Fri) - 02.08.2020 (Sun) "Granatos Live 2020" (Kauno Apskritis)
August
46 01.08.2020 (Sat) Lietu Tirgotava - Krāmu Tirgus Ādažos (Ādažu novads)
47 01.08.2020 (Sat) "Luige Vanavara- Ja Käsitöölaat 2020" (Harju maakond)
48 01.08.2020 (Sat) Kalnciema Kvartāla Zemnieku Un Amatnieku Tirgus (Rīga)
49 01.08.2020 (Sat) Rēzeknes Pilsētas Svētku Tirgus (Rēzekne)
50 06.08.2020 (Thu) - 10.08.2020 (Mon) "Yaga 2020" (Kauno Apskritis)
51 07.08.2020 (Fri) Piektdienas Vakara Tirgus Pļaviņās (Pļaviņu novads)
52 08.08.2020 (Sat) - 09.08.2020 (Sun) "Supeluse Aastalaat Vol.2" (Pärnu maakond)
53 08.08.2020 (Sat) Labrenča Dienas Tirgus (Saldus Municipality)
54 08.08.2020 (Sat) Tapa Linnapäeva Laat 2020 (Lääne-Viru maakond)
55 08.08.2020 (Sat) Lauku Labumu Tirdziņš Balvos (Balvu novads)
56 08.08.2020 (Sat) "Lihula Laat" (Pärnu maakond)
57 08.08.2020 (Sat) - 09.08.2020 (Sun) Pasimatymas Molėtuose (Utenos Apskritis)
58 08.08.2020 (Sat) "Peetri Jooks - Expo Ja Laat!" (Harju maakond)
59 11.08.2020 (Tue) - 13.08.2020 (Thu) Haabersti Suur Koolilaat Tallinnas Haabersti Rimi Parklas (Harju maakond)
60 13.08.2020 (Thu) - 16.08.2020 (Sun) "Švč. Mergelės Marijos Į Dangų Ėmimo Šventė. Žolinės Procesija Trakų Miesto Gatvėmis. Kopūstinės Kermošius" (Vilniaus Apskritis)
61 14.08.2020 (Fri) - 15.08.2020 (Sat) Pärnu Taimelaat. August 2020 (Pärnu maakond)
62 14.08.2020 (Fri) - 16.08.2020 (Sun) "Karklė 2020" (Klaipedos Apskritis)
63 15.08.2020 (Sat) "Žolynų Turgus" Panevėžio Centrinis Turgus (Panevėžio Apskritis)
64 15.08.2020 (Sat) Rīgas Svētku Tirdziņš Rīgas Centrāltirgū (Rīga)
65 15.08.2020 (Sat) Respublikinės Žolinės Pivašiūnuose (Alytaus Apskritis)
66 15.08.2020 (Sat) Žolinė Rumšiškėse 2020 (Kauno Apskritis)
67 15.08.2020 (Sat) Kogukonnafestivali Laat Lintes (Põlva maakond)
68 15.08.2020 (Sat) Lietu Tirgotava - Krāmu Tirgus Ādažos (Ādažu novads)
69 15.08.2020 (Sat) "Vahastu Vanavara- Ja Käsitöölaat" (Rapla maakond)
70 15.08.2020 (Sat) "Narva Suvelaat 2020" (Ida-Viru maakond)
71 15.08.2020 (Sat) Augusta Tirdziņš Rīgas Ielā (Daugavpils)
72 15.08.2020 (Sat) Avio Šova Svētku Gadatirgus Rīgas Pilsētas Svētku Ietvaros (Rīga)
73 15.08.2020 (Sat) Mados Ir Grožio Mugė Design For Life Palangoje (Klaipedos Apskritis)
74 16.08.2020 (Sun) Põhja-Tallinna Suur Suvelaat Stroomi Rannaalal (Harju maakond)
75 20.08.2020 (Thu) Xii Küüslaugufestival 2020 (Jõgeva maakond)
76 21.08.2020 (Fri) - 23.08.2020 (Sun) Bērnu Pasaule 2020 (Rīga)
77 22.08.2020 (Sat) Nēģu Svētku Tirdziņš Carnikavā (Carnikavas novads)
78 22.08.2020 (Sat) Saldo Vārtu Tirgus (Saldus Municipality)
79 22.08.2020 (Sat) Valga Militaarajaloo Festivali Raames Toimub Vanavara Ja Käsitöö Laat (Valga maakond)
80 22.08.2020 (Sat) Lietu Tirgotava - Krāmu Tirgus Ādažos (Ādažu novads)
81 22.08.2020 (Sat) Atcelts Stādu Gadatirgus "Daiļo Dāliju Diena" (Salaspils novads)
82 22.08.2020 (Sat) Vanamõisa Käsitöölaat 2020 (Harju maakond)
83 23.08.2020 (Sun) Augusta Tirgus Ķekavā (Ķekavas novads)
84 23.08.2020 (Sun) "Kollektsionääride Kokkutulek" (Harju maakond)
85 29.08.2020 (Sat) Lietu Tirgotava - Krāmu Tirgus Ādažos (Ādažu novads)
86 29.08.2020 (Sat) Vasaros Sezono Uždarymo Šventė – Marijampolė (Marijampolės Apskritis)
87 29.08.2020 (Sat) Svētku Gadatirgus (Jelgava)
88 29.08.2020 (Sat) "Senųjų Amatų Dienos" Trakų Salos Pilyje" (Vilniaus Apskritis)
September
89 04.09.2020 (Fri) - 06.09.2020 (Sun) "Ahtme Sünnipäeva Laat" (Ida-Viru maakond)
90 04.09.2020 (Fri) - 06.09.2020 (Sun) Sostinės Dienos 2020 (Vilniaus Apskritis)
91 05.09.2020 (Sat) Kėdainių Miesto Šventė 2020M. (Kauno Apskritis)
92 05.09.2020 (Sat) "Lüganuse Maarahvalaat" (Ida-Viru maakond)
93 09.09.2020 (Wed) - 12.09.2020 (Sat) Riga Food 2020 (Rīga)
94 11.09.2020 (Fri) - 12.09.2020 (Sat) Pärnu Taimelaat "Sügis 2020" (Pärnu maakond)
95 11.09.2020 (Fri) - 13.09.2020 (Sun) Būk Stilinga Klaipėda Pc Akropolis (Klaipedos Apskritis)
96 12.09.2020 (Sat) Jäneda Sügislaat 2020 (Lääne maakond)
97 12.09.2020 (Sat) Cieceres Tirgus (Saldus Municipality)
98 12.09.2020 (Sat) Lauku Labumu Tirdziņš Balvos (Balvu novads)
99 12.09.2020 (Sat) Svētki Dārzkopjiem "Rudens Dārza Svētki" (Pārcelts!) (Liepāja)
100 12.09.2020 (Sat) Stādu Gadatirgus "Vitamīnu Diena" (Salaspils novads)
101 13.09.2020 (Sun) Otepää Sügislaat (Valga maakond)
102 13.09.2020 (Sun) Šeimų Sporto Šventė (Kauno Apskritis)
103 18.09.2020 (Fri) - 20.09.2020 (Sun) Auto 2020 (Rīga)
104 18.09.2020 (Fri) - 20.09.2020 (Sun) "Statyba Ir Energetika 2020" Energy Exhibition (Klaipedos Apskritis)
105 18.09.2020 (Fri) Piektdienas Vakara Tirgus Pļaviņās (Pļaviņu novads)
106 19.09.2020 (Sat) "Liaudiškų Šokių Festivalis "Palangos Miestely" (Klaipedos Apskritis)
107 19.09.2020 (Sat) Xxii Suur Paunvere Väljanäitus Ja Laat (Jõgeva maakond)
108 19.09.2020 (Sat) Septembra Tirdziņš Rīgas Ielā (Daugavpils)
109 19.09.2020 (Sat) - 20.09.2020 (Sun) "Comic Con Baltics" 2020 (Vilniaus Apskritis)
110 20.09.2020 (Sun) Miķeļdienas Tirgus Ķekavā (Ķekavas novads)
111 20.09.2020 (Sun) Rudens Svētku Gadatirgus (Jelgava)
112 26.09.2020 (Sat) - 27.09.2020 (Sun) Kviečiame Į Kaimišką Mugę... Panevėžio Centrinis Turgus (Panevėžio Apskritis)
113 26.09.2020 (Sat) Miķeļdienas Tirdziņš Rīgas Centrāltirgū (Rīga)
114 26.09.2020 (Sat) Apjumības Tirgus (Saldus Municipality)
115 26.09.2020 (Sat) "Luige Vanavara- Ja Käsitöölaat 2020-09" (Harju maakond)
116 26.09.2020 (Sat) Rudens Gėrybių Mugė – Tauragė (Tauragės Apskritis)
117 26.09.2020 (Sat) Kelmės Miesto Šventė (Šiaulių Apskritis)
118 27.09.2020 (Sun) Miķeļdienas Gadatirgus Rēzeknē (Rēzekne)
October
119 03.10.2020 (Sat) Stādu Gadatirgus "Ražas Svētki" (Salaspils novads)
120 03.10.2020 (Sat) Mados Ir Grožio Mugė Design For Life Klaipėdoje (Klaipedos Apskritis)
121 04.10.2020 (Sun) Mados Ir Grožio Mugė Design For Life Panevėžyje (Panevėžio Apskritis)
122 09.10.2020 (Fri) - 11.10.2020 (Sun) "Ilumess Ilu Sõnum 2020" Sügismessi (Harju maakond)
123 09.10.2020 (Fri) "Rinkis Prekę Lietuvišką 2020" (Kauno Apskritis)
124 09.10.2020 (Fri) - 11.10.2020 (Sun) "Mados Pasažas 2020" (Kauno Apskritis)
125 10.10.2020 (Sat) Zemlikas Tirgus (Saldus Municipality)
126 10.10.2020 (Sat) Rudens Gadatirgus Pļaviņās (Pļaviņu novads)
127 10.10.2020 (Sat) - 11.10.2020 (Sun) Klaipėdos Mugė "Rudenojai" (Klaipedos Apskritis)
128 10.10.2020 (Sat) Lauku Labumu Tirdziņš Balvos (Balvu novads)
129 10.10.2020 (Sat) Sodų Kraitė – Kėdainiai (Kauno Apskritis)
130 11.10.2020 (Sun) Põhja-Tallinna Suur Sügislaat Stroomi Rannas (Harju maakond)
131 11.10.2020 (Sun) Mode. Dizains. Rudens-Ziema 2020 (Rīga)
132 16.10.2020 (Fri) - 18.10.2020 (Sun) "Grožis 2020" Beauty (Klaipedos Apskritis)
133 16.10.2020 (Fri) - 18.10.2020 (Sun) "Stiliuz 2020" Style & Fashion Expo (Klaipedos Apskritis)
134 17.10.2020 (Sat) Oktobra Tirdziņš Rīgas Ielā (Daugavpils)
135 18.10.2020 (Sun) Lielās Ražas Tirgus Ķekavā (Ķekavas novads)
136 18.10.2020 (Sun) Mados Ir Grožio Mugė Design For Life Šiauliai (Šiaulių Apskritis)
137 24.10.2020 (Sat) Simjūdas Tirgus (Saldus Municipality)
138 28.10.2020 (Wed) Lindora Laat 2020 (Võru maakond)
November
139 06.11.2020 (Fri) - 08.11.2020 (Sun) Būk Stilinga Šiauliai Pc Akropolis (Šiaulių Apskritis)
140 07.11.2020 (Sat) Mārtiņdienas Tirgus (Saldus Municipality)
141 07.11.2020 (Sat) "Uma Mekk Xi Suurlaat" (Võru maakond)
142 08.11.2020 (Sun) Lielais Mārtiņdienas Gadatirgus (Liepāja)
143 12.11.2020 (Thu) - 15.11.2020 (Sun) "Moters Pasaulis 2020" (Kauno Apskritis)
144 13.11.2020 (Fri) - 14.11.2020 (Sat) Staro Rīga Tirdziņš Rīgas Centrāltirgū (Rīga)
145 14.11.2020 (Sat) Lauku Labumu Tirdziņš Balvos (Balvu novads)
146 14.11.2020 (Sat) - 15.11.2020 (Sun) Pārcelts Petexpo 2020 (Rīga)
147 15.11.2020 (Sun) Mārtiņdienas Tirgus Ķekavā (Ķekavas novads)
148 21.11.2020 (Sat) Katrīndienas Tirgus (Saldus Municipality)
149 21.11.2020 (Sat) Svētku Tirgus Pļaviņās (Pļaviņu novads)
150 21.11.2020 (Sat) - 22.11.2020 (Sun) "Suur Kadrilaat Põhjakeskuses" (Lääne maakond)
151 21.11.2020 (Sat) Novembra Tirdziņš Rīgas Ielā (Daugavpils)
December
152 04.12.2020 (Fri) "Eglės Įžiebimas Palangoje 2020" (Klaipedos Apskritis)
153 05.12.2020 (Sat) Kalėdinių Dovanų Mugė Utenoje (Utenos Apskritis)
154 05.12.2020 (Sat) Kalnciema Kvartāla Zemnieku Un Amatnieku Tirgus (Rīga)
155 05.12.2020 (Sat) Lielais Ziemas Svētku Gadatirgus Rīgā (Rīga)
156 05.12.2020 (Sat) - 06.12.2020 (Sun) Didžioji Kalėdinė Mugė Šiauliuose (Šiaulių Apskritis)
157 06.12.2020 (Sun) Kalnciema Kvartāla Zemnieku Un Amatnieku Tirgus (Rīga)
158 06.12.2020 (Sun) Ziemas Svētku Gadatirgus Liepājā (Liepāja)
159 06.12.2020 (Sun) "Didžioji Kalėdinė Marijampolės Mugė 2020" (Marijampolės Apskritis)
160 11.12.2020 (Fri) - 23.12.2020 (Wed) Kalėdinė Mugė - Pc Studlendas (Klaipedos Apskritis)
161 12.12.2020 (Sat) Lauku Labumu Tirdziņš Balvos (Balvu novads)
162 12.12.2020 (Sat) Kalnciema Kvartāla Zemnieku Un Amatnieku Tirgus (Rīga)
163 12.12.2020 (Sat) - 13.12.2020 (Sun) Didžioji Kalėdinė Vilniaus Mugė (Vilniaus Apskritis)
164 12.12.2020 (Sat) - 13.12.2020 (Sun) Didžioji Kalėdinė Kauno Mugė (Kauno Apskritis)
165 12.12.2020 (Sat) - 13.12.2020 (Sun) Didžioji Kalėdinė Panevėžio Mugė (Panevėžio Apskritis)
166 13.12.2020 (Sun) Kalnciema Kvartāla Zemnieku Un Amatnieku Tirgus (Rīga)
167 13.12.2020 (Sun) Kalėdinė Mugė Klaipėdoje (Klaipedos Apskritis)
168 18.12.2020 (Fri) - 20.12.2020 (Sun) "Kalėdinė Mugė" Panevėžio Centrinis Turgus (Panevėžio Apskritis)
169 19.12.2020 (Sat) Ziemas Saulgriežu Tirgus (Saldus Municipality)
170 19.12.2020 (Sat) Ziemassvētku Gadatirgus Pļaviņās (Pļaviņu novads)
171 19.12.2020 (Sat) Kalnciema Kvartāla Zemnieku Un Amatnieku Tirgus (Rīga)
172 19.12.2020 (Sat) "Narva Talvelaat 2020" (Ida-Viru maakond)
173 19.12.2020 (Sat) Ziemassvētku Tirdziņš Rīgas Ielā (Daugavpils)
174 19.12.2020 (Sat) "Didžioji Kalėdinė Utenos Mugė 2020" (Utenos Apskritis)
175 20.12.2020 (Sun) Ziemassvētku Tirgus Ķekavā (Ķekavas novads)
176 20.12.2020 (Sun) Kalnciema Kvartāla Zemnieku Un Amatnieku Tirgus (Rīga)
177 20.12.2020 (Sun) "Didžioji Kalėdinė Klaipėdos Mugė 2020" (Klaipedos Apskritis)
178 20.12.2020 (Sun) Didžioji Kalėdinė Alytaus Mugė (Alytaus Apskritis)
179 20.12.2020 (Sun) Kalėdinė Mugė Radviliškyje (Šiaulių Apskritis)
180 22.12.2020 (Tue) - 23.12.2020 (Wed) Kalėdinė Mugė Klaipėdoje (Klaipedos Apskritis)
181 23.12.2020 (Wed) - 24.12.2020 (Thu) Ziemassvētku Gadatirgus Rīgas Centrāltirgū (Rīga)
182 26.12.2020 (Sat) Kalnciema Kvartāla Zemnieku Un Amatnieku Tirgus (Rīga)
183 27.12.2020 (Sun) Kalnciema Kvartāla Zemnieku Un Amatnieku Tirgus (Rīga)
2021 March
184 14.03.2021 (Sun) Mode. Dizains. Pavasaris-Vasara 2021 (Rīga)
2021 April
185 30.04.2021 (Fri) - 01.05.2021 (Sat) 17. Latvijas Stādu Parāde Siguldā (Siguldas novads)
2021 May
186 21.05.2021 (Fri) - 29.05.2021 (Sat) Latviabeerfest 2021 (Rīga)
187 22.05.2021 (Sat) - 23.05.2021 (Sun) Jäneda Aia Ja Lillepäevad 2020 (Lääne-Viru maakond)
2021 June
188 11.06.2021 (Fri) - 12.06.2021 (Sat) Hea Toidu Festival - Grillfest Ja Eesti Toidulaat 2020 (Pärnu maakond)