Event Calendar

January
1 04.01.2020 (Sat) - 27.12.2020 (Sun) Kalnciema Kvartāla Zemnieku Un Amatnieku Tirgus (Rīga)
February
2 01.02.2020 (Sat) - 02.02.2020 (Sun) "Lteam Žiemos Festivalis 2020" (Alytaus Apskritis)
3 01.02.2020 (Sat) Uodo Šeimos Turgelis Klaipėdoje (Klaipedos Apskritis)
4 02.02.2020 (Sun) "Kollektsionääride Kokkutulek" (Harju maakond)
5 02.02.2020 (Sun) Uodo Šeimos Turgelis Panevėžyje (Panevėžio Apskritis)
6 07.02.2020 (Fri) - 09.02.2020 (Sun) " Palangos Stinta 2020" (Klaipedos Apskritis)
7 07.02.2020 (Fri) - 09.02.2020 (Sun) "Tourest 2020" (Harju maakond)
8 08.02.2020 (Sat) Speķa Diena (Ventspils)
9 08.02.2020 (Sat) Lauku Labumu Tirdziņš Balvos (Balvu novads)
10 08.02.2020 (Sat) "Loksa Talvelaat" (Harju maakond)
11 08.02.2020 (Sat) Uodo Šeimos Turgelis Šiauliuose (Šiaulių Apskritis)
12 08.02.2020 (Sat) - 09.02.2020 (Sun) Sõbrapäeva Laat Mustamäe Keskuses (Harju maakond)
13 09.02.2020 (Sun) Kohila Talvelaat (Rapla maakond)
14 09.02.2020 (Sun) "Magusafestival 2020" (Harju maakond)
15 09.02.2020 (Sun) "Fashion Bazaar Išpirktuvės. Švyturio Arena. Klaipėdoje" (Klaipedos Apskritis)
16 12.02.2020 (Wed) - 14.02.2020 (Fri) "Tallinn Prisma Laat Siseruumides" (Harju maakond)
17 13.02.2020 (Thu) - 16.02.2020 (Sun) "Mustakivi Keskuses Ja Väljaspool Laat (Lasnamäel)" (Harju maakond)
18 14.02.2020 (Fri) - 16.02.2020 (Sun) "Lasnamäe Centrumi Sõrapäeva Laat" (Harju maakond)
19 14.02.2020 (Fri) - 16.02.2020 (Sun) "Klaipėdos Šviesų Festivalis 2020" (Klaipedos Apskritis)
20 20.02.2020 (Thu) - 23.02.2020 (Sun) "Vilniaus Knygų Mugė 2020" (Vilniaus Apskritis)
21 21.02.2020 (Fri) - 22.02.2020 (Sat) Riga Craft Beer Weekend (Rīga)
22 21.02.2020 (Fri) - 23.02.2020 (Sun) "Sveikatos Dienos 2020" (Kauno Apskritis)
23 21.02.2020 (Fri) - 23.02.2020 (Sun) "Beauty Expo 2020" (Kauno Apskritis)
24 21.02.2020 (Fri) - 23.02.2020 (Sun) "Mustika Keskuse Vabariigi Sünnipäeva Laat" (Harju maakond)
25 22.02.2020 (Sat) "Užgavėnės Lietuvos Liaudies Buities Muziejuje" (Kauno Apskritis)
26 22.02.2020 (Sat) - 23.02.2020 (Sun) Maisto Festivalis: Skonių Fiesta! (Kauno Apskritis)
27 22.02.2020 (Sat) "Žmogšala 2020" (Vilniaus Apskritis)
28 22.02.2020 (Sat) - 23.02.2020 (Sun) Paežerių Dvaro Ledo Skulptūrų Festivalis "Pasakų Miškas" (Marijampolės Apskritis)
29 23.02.2020 (Sun) Užgavėnės Tauragėje (Tauragės Apskritis)
30 23.02.2020 (Sun) "Fashion Bazaar Šiauliuose" (Šiaulių Apskritis)
31 23.02.2020 (Sun) "Aukštųjų Mokyklų Mugė" (Kauno Apskritis)
32 23.02.2020 (Sun) "Užgavėnės Trakuose" (Vilniaus Apskritis)
33 25.02.2020 (Tue) Užgavėnės Jonavoje (Kauno Apskritis)
34 29.02.2020 (Sat) Kasepää Kala 2020 + Kalaküla (Jõgeva maakond)
35 29.02.2020 (Sat) - 01.03.2020 (Sun) Kazimierinių Kermošius Kėdainiuose (Kauno Apskritis)
36 29.02.2020 (Sat) - 01.03.2020 (Sun) "Podiumas 2020" (Kauno Apskritis)
March
37 06.03.2020 (Fri) - 08.03.2020 (Sun) "Meremess 2020" (Harju maakond)
38 06.03.2020 (Fri) - 08.03.2020 (Sun) Kaziuko Mugė Vilniuje 2020 / St. Casimir's Fair In Vilnius, 2020 (Vilniaus Apskritis)
39 06.03.2020 (Fri) - 08.03.2020 (Sun) "Dizaino Alėja Kaziuko Mugėje 2020" (Vilniaus Apskritis)
40 06.03.2020 (Fri) "Vilnius Coffee Festival 2020" (Vilniaus Apskritis)
41 07.03.2020 (Sat) - 08.03.2020 (Sun) "Klaipėdos Kaziuko Mugė 2020" (Klaipedos Apskritis)
42 07.03.2020 (Sat) - 08.03.2020 (Sun) Tervisetoodete Laat Mustamäe Keskuses (Harju maakond)
43 07.03.2020 (Sat) "Ilu- Ja Tervisemess 2020" (Saare maakond)
44 08.03.2020 (Sun) "Kohila Talvelõpu Laat 2020" (Rapla maakond)
45 13.03.2020 (Fri) - 14.03.2020 (Sat) "Põltsamaa Talv Lõpu Laat" (Jõgeva maakond)
46 13.03.2020 (Fri) - 14.03.2020 (Sat) Tauragės Kaziuko Mugė (Tauragės Apskritis)
47 13.03.2020 (Fri) - 15.03.2020 (Sun) "Kauno "Kazimiero Mugė 2020" (Kauno Apskritis)
48 13.03.2020 (Fri) - 15.03.2020 (Sun) "Tallinn Motor Show 2020" (Harju maakond)
49 14.03.2020 (Sat) Mados Ir Grožio Mugė Design For Life Šiauliuose 2020 (Šiaulių Apskritis)
50 14.03.2020 (Sat) - 15.03.2020 (Sun) Telšių Kaziuko Mugė (Telšių Apskritis)
51 14.03.2020 (Sat) "Fashion Bazaar Kaune" (Kauno Apskritis)
52 14.03.2020 (Sat) Mode. Dizains. Pavasaris-Vasara 2020 (Rīga)
53 20.03.2020 (Fri) - 22.03.2020 (Sun) "Namų Pasaulis 2020" (Kauno Apskritis)
54 20.03.2020 (Fri) Šiaulių Kaziuko Mugė 2020 (Šiaulių Apskritis)
55 21.03.2020 (Sat) "Juozapinių Jomarkas Mažeikiuose 2020" (Telšių Apskritis)
56 21.03.2020 (Sat) - 22.03.2020 (Sun) Alytaus Kaziuko Mugė (Alytaus Apskritis)
57 21.03.2020 (Sat) Mados Ir Grožio Mugė Design For Life Klaipėda (Klaipedos Apskritis)
58 27.03.2020 (Fri) - 29.03.2020 (Sun) "Sveikata 2020" Wellness (Klaipedos Apskritis)
59 29.03.2020 (Sun) - 30.03.2020 (Mon) Mados Ir Grožio Mugė Design For Life Panevėžys 2020 (Panevėžio Apskritis)
April
60 01.04.2020 (Wed) - 04.04.2020 (Sat) "Eesti Ehitab 2020" (Harju maakond)
61 02.04.2020 (Thu) - 04.04.2020 (Sat) "Ką Pasėsi 2020" (Kauno Apskritis)
62 03.04.2020 (Fri) - 05.04.2020 (Sun) 27-Oji Tarptautinė Grožio Industrijos Paroda "Pelenė 2020" (Vilniaus Apskritis)
63 04.04.2020 (Sat) "Šopturgis Panevėžyje" (Panevėžio Apskritis)
64 10.04.2020 (Fri) - 11.04.2020 (Sat) Lieldienu Tirdziņš Rīgas Centrāltirgū (Rīga)
65 11.04.2020 (Sat) Lieldienu Tirgus (Ventspils)
66 11.04.2020 (Sat) - 12.04.2020 (Sun) Suur Kevadlaat Mustamäe Keskuses (Harju maakond)
67 16.04.2020 (Thu) - 18.04.2020 (Sat) "Statyba 2020" Construction Exhibition (Klaipedos Apskritis)
68 16.04.2020 (Thu) - 18.04.2020 (Sat) "Energetika 2020" Energy Exhibition (Klaipedos Apskritis)
69 17.04.2020 (Fri) - 19.04.2020 (Sun) "Aiandus 2020" (Harju maakond)
70 17.04.2020 (Fri) - 19.04.2020 (Sun) Tallinna Käsitöömess 2020 (Harju maakond)
71 17.04.2020 (Fri) - 19.04.2020 (Sun) "Interjöör 2020" (Harju maakond)
72 22.04.2020 (Wed) - 25.04.2020 (Sat) "Resta 2020" (Vilniaus Apskritis)
73 23.04.2020 (Thu) Pavasario Mugė (Tauragės Apskritis)
74 24.04.2020 (Fri) - 25.04.2020 (Sat) "Tallinn Coffee Festival 2020" (Harju maakond)
75 25.04.2020 (Sat) Vidzemes Dienas Rīgas Centrāltirgū (Rīga)
76 25.04.2020 (Sat) "Varnja Kalalaat 2020" (Tartu maakond)
77 25.04.2020 (Sat) "Vegfest Lt Kaunas 2020" (Kauno Apskritis)
May
78 01.05.2020 (Fri) - 02.05.2020 (Sat) Suur Vanamõisa Kevadlaat 2020 (Harju maakond)
79 02.05.2020 (Sat) Pavasara Stādu Tirgus (Ventspils)
80 02.05.2020 (Sat) "Aruvalla Antiigi Ja Vanavaralaat" (Harju maakond)
81 02.05.2020 (Sat) "Elva Päeva Kevadlaat" (Tartu maakond)
82 08.05.2020 (Fri) - 10.05.2020 (Sun) Luige Maaelu-Näituslaat 2020 (Harju maakond)
83 08.05.2020 (Fri) - 09.05.2020 (Sat) Pärnu Taimelaat 2020 (Pärnu maakond)
84 08.05.2020 (Fri) - 09.05.2020 (Sat) Terbakrauskis 2020 Šiauliai (Šiaulių Apskritis)
85 09.05.2020 (Sat) - 10.05.2020 (Sun) Eesti Toidumess / Estonian Food Fair 2020 (Harju maakond)
86 09.05.2020 (Sat) "Varstu Kevadlaat 2020: (Võru maakond)
87 09.05.2020 (Sat) "Nigulapäeva Laat" (Lääne-Viru maakond)
88 09.05.2020 (Sat) "Tartu Kevadlaat" (Tartu maakond)
89 10.05.2020 (Sun) "Orava Kevadlaat" (Võru maakond)
90 15.05.2020 (Fri) - 17.05.2020 (Sun) "Ilumess Ilu Sõnum 2020" (Harju maakond)
91 15.05.2020 (Fri) - 17.05.2020 (Sun) Türi Lillelaat 2020 (Järva maakond)
92 16.05.2020 (Sat) Zemgales Dienas Rīgas Centrāltirgū (Rīga)
93 16.05.2020 (Sat) "Saku Kevadlaat" (Harju maakond)
94 16.05.2020 (Sat) "Vastse-Kuuste Kevadlaat Ja Talupäev" (Põlva maakond)
95 22.05.2020 (Fri) - 24.05.2020 (Sun) Lietuviešu Dienas Rīgas Centrāltirgū (Rīga)
96 22.05.2020 (Fri) - 30.05.2020 (Sat) Latviabeerfest 2020 (Rīga)
97 22.05.2020 (Fri) "Vyno Dienos 2020" (Vilniaus Apskritis)
98 22.05.2020 (Fri) Piektdienas Vakara Pastaiga (Ventspils)
99 23.05.2020 (Sat) - 24.05.2020 (Sun) Jäneda Aia Ja Lillepäevad 2020 (Lääne-Viru maakond)
100 29.05.2020 (Fri) - 30.05.2020 (Sat) Festivalis "Ant Rubežiaus 2020" (Šiaulių Apskritis)
101 30.05.2020 (Sat) Põlva Päevade Laat 2020 (Põlva maakond)
102 30.05.2020 (Sat) Keila Laat 2020 (Harju maakond)
103 30.05.2020 (Sat) "Vegfest Lt Vasaros Festivalis 2020" (Vilniaus Apskritis)
104 31.05.2020 (Sun) "Lihula Kevadlaat 2020" (Pärnu maakond)
June
105 05.06.2020 (Fri) - 07.06.2020 (Sun) "Miesto Šventė "Trakų Vasara 2020" (Vilniaus Apskritis)
106 05.06.2020 (Fri) "Kurorto Šventė "Myliu Palangą" (Klaipedos Apskritis)
107 06.06.2020 (Sat) Pandivere Päev 2020 (Lääne-Viru maakond)
108 06.06.2020 (Sat) - 07.06.2020 (Sun) Viljandi Hansalaat 2020 (Viljandi maakond)
109 06.06.2020 (Sat) Genys Craft Beer Day 2020 (Kauno Apskritis)
110 07.06.2020 (Sun) "Eesti-Laati Kevadine Piiripunktilaat" (Lääne maakond)
111 12.06.2020 (Fri) - 13.06.2020 (Sat) Hea Toidu Festival - Grillfest 2020 (Pärnu maakond)
112 12.06.2020 (Fri) - 14.06.2020 (Sun) "Birštono Kurorto Šventė " (Kauno Apskritis)
113 13.06.2020 (Sat) - 14.06.2020 (Sun) Rakvere Linna Päevade Kreisilaat 2020 (Ida-Viru maakond)
114 19.06.2020 (Fri) - 20.06.2020 (Sat) Līgo Svētku Tirdziņš Rīgas Centrāltirgū (Rīga)
115 20.06.2020 (Sat) - 21.06.2020 (Sun) Xxvi Maarahva Laat Vastseliinas (Võru maakond)
116 20.06.2020 (Sat) Līgo Svētku Tirgus (Ventspils)
117 20.06.2020 (Sat) - 21.06.2020 (Sun) "Viii Tarptautinis Chorinės Muzikos Festivalis "Auksinė Šalčios Juosta" (Vilniaus Apskritis)
118 20.06.2020 (Sat) Līgo Svētku Gadatirgus (Jelgava)
July
119 03.07.2020 (Fri) - 04.07.2020 (Sat) "Bliuzo Naktys 2020" (Telšių Apskritis)
120 04.07.2020 (Sat) "Mados Ir Grožio Mugė Sukurta Lietuvoje Palangoje" (Klaipedos Apskritis)
121 09.07.2020 (Thu) - 12.07.2020 (Sun) "Medieval Days In Tallinn Old Town" (Harju maakond)
122 10.07.2020 (Fri) - 11.07.2020 (Sat) Jūras Svētku Tirgus (Ventspils)
123 11.07.2020 (Sat) - 12.07.2020 (Sun) "Viduramžių Šventė Trakų Salos Pilyje" (Vilniaus Apskritis)
124 11.07.2020 (Sat) "Alatskivi Vanavaralaat" (Tartu maakond)
125 11.07.2020 (Sat) V Koeru Antiigi- Ja Vanavaralaat (Järva maakond)
126 16.07.2020 (Thu) - 18.07.2020 (Sat) "Aurum 1006 Km Powered By Hankook" 2020 (Klaipedos Apskritis)
127 17.07.2020 (Fri) - 19.07.2020 (Sun) Tallinna Merepäevad 2020 (Harju maakond)
128 17.07.2020 (Fri) - 19.07.2020 (Sun) "Žagarės Vyšnių Festivalis 2020" (Šiaulių Apskritis)
129 18.07.2020 (Sat) "Mados Ir Grožio Mugė Design For Life Palangoje" (Klaipedos Apskritis)
130 24.07.2020 (Fri) - 25.07.2020 (Sat) "Galapagai 2020" (Utenos Apskritis)
131 24.07.2020 (Fri) - 25.07.2020 (Sat) Saare Laat 2012 (Saare maakond)
132 25.07.2020 (Sat) - 26.07.2020 (Sun) Jäneda Talupäevadel 2020 (Lääne-Viru maakond)
133 31.07.2020 (Fri) - 02.08.2020 (Sun) "Granatos Live 2020" (Kauno Apskritis)
August
134 06.08.2020 (Thu) - 10.08.2020 (Mon) "Yaga 2020" (Kauno Apskritis)
135 07.08.2020 (Fri) "Tartu Toidu- Ja Veinifestival‎" (Tartu maakond)
136 08.08.2020 (Sat) - 09.08.2020 (Sun) "Supeluse Aastalaat Vol.2" (Pärnu maakond)
137 08.08.2020 (Sat) - 09.08.2020 (Sun) "Hauka Laat 2020" (Võru maakond)
138 08.08.2020 (Sat) "Lihula Laat" (Pärnu maakond)
139 13.08.2020 (Thu) - 16.08.2020 (Sun) "Švč. Mergelės Marijos Į Dangų Ėmimo Šventė. Žolinės Procesija Trakų Miesto Gatvėmis. Kopūstinės Kermošius" (Vilniaus Apskritis)
140 14.08.2020 (Fri) - 16.08.2020 (Sun) "Karklė 2020" (Klaipedos Apskritis)
141 15.08.2020 (Sat) Rīgas Svētku Tirdziņš Rīgas Centrāltirgū (Rīga)
142 15.08.2020 (Sat) Respublikinės Žolinės Pivašiūnuose (Alytaus Apskritis)
143 15.08.2020 (Sat) Žolinė Rumšiškėse 2020 (Kauno Apskritis)
144 15.08.2020 (Sat) "Vahastu Vanavara- Ja Käsitöölaat" (Rapla maakond)
145 15.08.2020 (Sat) "Mados Ir Grožio Mugė Design For Life Palangoje" (Klaipedos Apskritis)
146 20.08.2020 (Thu) Xii Küüslaugufestival 2020 (Jõgeva maakond)
147 22.08.2020 (Sat) Vanamõisa Käsitöölaat 2020 (Harju maakond)
148 29.08.2020 (Sat) "Senųjų Amatų Dienos" Trakų Salos Pilyje" (Vilniaus Apskritis)
September
149 04.09.2020 (Fri) - 06.09.2020 (Sun) "Ahtme Sünnipäeva Laat" (Ida-Viru maakond)
150 04.09.2020 (Fri) - 06.09.2020 (Sun) Sostinės Dienos 2020 (Vilniaus Apskritis)
151 05.09.2020 (Sat) "Lüganuse Maarahvalaat" (Ida-Viru maakond)
152 11.09.2020 (Fri) - 12.09.2020 (Sat) Pärnu Taimelaat "Sügis 2020" (Pärnu maakond)
153 12.09.2020 (Sat) Jäneda Sügislaat 2020 (Lääne maakond)
154 13.09.2020 (Sun) Šeimų Sporto Šventė (Kauno Apskritis)
155 19.09.2020 (Sat) "Liaudiškų Šokių Festivalis "Palangos Miestely" (Klaipedos Apskritis)
156 19.09.2020 (Sat) Xxii Suur Paunvere Väljanäitus Ja Laat (Jõgeva maakond)
157 19.09.2020 (Sat) - 20.09.2020 (Sun) "Comic Con Baltics" 2020 (Vilniaus Apskritis)
158 26.09.2020 (Sat) Miķeļdienas Tirdziņš Rīgas Centrāltirgū (Rīga)
October
159 03.10.2020 (Sat) Mados Ir Grožio Mugė Design For Life Klaipėda (Klaipedos Apskritis)
160 04.10.2020 (Sun) "Mados Ir Grožio Mugė Design For Life Panevėžyje" (Panevėžio Apskritis)
161 09.10.2020 (Fri) - 11.10.2020 (Sun) "Ilumess Ilu Sõnum 2020" Sügismessi (Harju maakond)
162 09.10.2020 (Fri) "Rinkis Prekę Lietuvišką 2020" (Kauno Apskritis)
163 09.10.2020 (Fri) - 11.10.2020 (Sun) "Mados Pasažas 2020" (Kauno Apskritis)
164 11.10.2020 (Sun) Mode. Dizains. Rudens-Ziema 2020 (Rīga)
165 16.10.2020 (Fri) - 18.10.2020 (Sun) "Grožis 2020" Beauty (Klaipedos Apskritis)
166 16.10.2020 (Fri) - 18.10.2020 (Sun) "Stiliuz 2020" Style & Fashion Expo (Klaipedos Apskritis)
167 18.10.2020 (Sun) Mados Ir Grožio Mugė Design For Life Šiauliai (Šiaulių Apskritis)
168 28.10.2020 (Wed) Lindora Laat 2020 (Võru maakond)
November
169 12.11.2020 (Thu) - 15.11.2020 (Sun) "Moters Pasaulis 2020" (Kauno Apskritis)
170 13.11.2020 (Fri) - 14.11.2020 (Sat) Staro Rīga Tirdziņš Rīgas Centrāltirgū (Rīga)
December
171 04.12.2020 (Fri) "Eglės Įžiebimas Palangoje 2020" (Klaipedos Apskritis)
172 05.12.2020 (Sat) - 06.12.2020 (Sun) "Didžioji Kalėdinė Šiaulių Mugė" (Šiaulių Apskritis)
173 06.12.2020 (Sun) "Didžioji Kalėdinė Marijampolės Mugė 2020" (Marijampolės Apskritis)
174 12.12.2020 (Sat) - 13.12.2020 (Sun) "Didžioji Kalėdinė Vilniaus Mugė" (Vilniaus Apskritis)
175 12.12.2020 (Sat) - 13.12.2020 (Sun) "Didžioji Kalėdinė Panevėžio Mugė 2020" (Panevėžio Apskritis)
176 19.12.2020 (Sat) "Didžioji Kalėdinė Utenos Mugė 2020" (Utenos Apskritis)
177 20.12.2020 (Sun) "Didžioji Kalėdinė Klaipėdos Mugė 2020" (Klaipedos Apskritis)
178 20.12.2020 (Sun) "Didžioji Kalėdinė Alytaus Mugė" (Alytaus Apskritis)
179 23.12.2020 (Wed) - 24.12.2020 (Thu) Ziemassvētku Gadatirgus Rīgas Centrāltirgū (Rīga)