Event Calendar

September
1 18.09.2020 (Fri) - 20.09.2020 (Sun) "Statyba Ir Energetika 2020" Energy Exhibition (Klaipedos Apskritis)
2 19.09.2020 (Sat) - 20.09.2020 (Sun) "Comic Con Baltics" 2020 (Vilniaus Apskritis)
3 20.09.2020 (Sun) Miķeļdienas Tirgus Ķekavā (Ķekavas novads)
4 20.09.2020 (Sun) Rudens Svētku Gadatirgus (Jelgava)
5 20.09.2020 (Sun) Mugė Sukurta Lietuvoje Telšiai (Telšių Apskritis)
6 23.09.2020 (Wed) - 24.09.2020 (Thu) Rudens Prekymetis Skuode (Klaipedos Apskritis)
7 25.09.2020 (Fri) - 27.09.2020 (Sun) Expo Aukštaitija 2020 (Panevėžio Apskritis)
8 25.09.2020 (Fri) - 27.09.2020 (Sun) Auto 2020 (Rīga)
9 26.09.2020 (Sat) - 27.09.2020 (Sun) Kviečiame Į Kaimišką Mugę... Panevėžio Centrinis Turgus (Panevėžio Apskritis)
10 26.09.2020 (Sat) Miķeļdienas Tirdziņš Rīgas Centrāltirgū (Rīga)
11 26.09.2020 (Sat) Rudens Gadatirgus "Kartupeļu Svētki 2020" Madonā (Madona Municipality)
12 26.09.2020 (Sat) Apjumības Tirgus (Saldus Municipality)
13 26.09.2020 (Sat) Kelmės Tautodailės Ir Tmatų Mugė (Šiaulių Apskritis)
14 26.09.2020 (Sat) "Luige Vanavara- Ja Käsitöölaat 2020-09" (Harju maakond)
15 26.09.2020 (Sat) Rudens Gėrybių Mugė – Tauragė (Tauragės Apskritis)
16 26.09.2020 (Sat) Aukštaitijos Vainikas – Rudens Mugė Molėtuose (Utenos Apskritis)
17 26.09.2020 (Sat) Didžioji Utenos Rudens Mugė (Utenos Apskritis)
18 26.09.2020 (Sat) Dzērveņu Festivāls Olainē (Olaines novads)
19 26.09.2020 (Sat) "Miķeļdienu Gaidot" Gadatirgus Jelgavā (Jelgava)
20 26.09.2020 (Sat) - 27.09.2020 (Sun) Gadatirgus "Gabaliņš Latvijas Miķeļos" Esplanādē (Rīga)
21 27.09.2020 (Sun) Pierobežas Rudens Gadatirgus Apē (Apes novads)
22 27.09.2020 (Sun) Rudens Ražas Svētki (Rīga)
23 27.09.2020 (Sun) Miķeļdienas Gadatirgus Rēzeknē (Rēzekne)
October
24 03.10.2020 (Sat) Stādu Gadatirgus "Ražas Svētki" (Salaspils novads)
25 03.10.2020 (Sat) Sügisene Aruvalla Antiigi- Ja Vanavaralaat (Harju maakond)
26 03.10.2020 (Sat) Mados Ir Grožio Mugė Design For Life Klaipėdoje (Klaipedos Apskritis)
27 03.10.2020 (Sat) Amatnieku "Zelta Rudens Gadatirgus" Kuldīgā (Kuldīgas novads)
28 04.10.2020 (Sun) Mados Ir Grožio Mugė Design For Life Panevėžyje (Panevėžio Apskritis)
29 09.10.2020 (Fri) - 11.10.2020 (Sun) Rakvere Vaala Kaubanduskeskuse Suur Sügislaat (Lääne-Viru maakond)
30 09.10.2020 (Fri) - 11.10.2020 (Sun) "Ilumess Ilu Sõnum 2020" Sügismessi (Harju maakond)
31 09.10.2020 (Fri) "Rinkis Prekę Lietuvišką 2020" (Kauno Apskritis)
32 09.10.2020 (Fri) - 11.10.2020 (Sun) "Mados Pasažas 2020" (Kauno Apskritis)
33 10.10.2020 (Sat) Zemlikas Tirgus (Saldus Municipality)
34 10.10.2020 (Sat) Rudens Gadatirgus Pļaviņās (Pļaviņu novads)
35 10.10.2020 (Sat) - 11.10.2020 (Sun) Klaipėdos Mugė "Rudenojai" (Klaipedos Apskritis)
36 10.10.2020 (Sat) Lauku Labumu Tirdziņš Balvos (Balvu novads)
37 10.10.2020 (Sat) Sodų Kraitė – Kėdainiai (Kauno Apskritis)
38 10.10.2020 (Sat) Kelmės Rudens Jomarkas (Šiaulių Apskritis)
39 10.10.2020 (Sat) - 11.10.2020 (Sun) Suur Sügislaat Mustamäe Keskuses (Harju maakond)
40 11.10.2020 (Sun) "Kollektsionääride Kokkutulek" (Harju maakond)
41 11.10.2020 (Sun) Põhja-Tallinna Suur Sügislaat Stroomi Rannas (Harju maakond)
42 16.10.2020 (Fri) - 18.10.2020 (Sun) "Grožis 2020" Beauty (Klaipedos Apskritis)
43 16.10.2020 (Fri) - 18.10.2020 (Sun) "Stiliuz 2020" Style & Fashion Expo (Klaipedos Apskritis)
44 17.10.2020 (Sat) Oktobra Tirdziņš Rīgas Ielā (Daugavpils)
45 18.10.2020 (Sun) Lielās Ražas Tirgus Ķekavā (Ķekavas novads)
46 18.10.2020 (Sun) Mados Ir Grožio Mugė Design For Life Šiauliai (Šiaulių Apskritis)
47 24.10.2020 (Sat) Simjūdas Tirgus (Saldus Municipality)
48 28.10.2020 (Wed) Lindora Laat 2020 (Võru maakond)
November
49 06.11.2020 (Fri) - 08.11.2020 (Sun) Būk Stilinga Šiauliai Pc Akropolis (Šiaulių Apskritis)
50 07.11.2020 (Sat) Mārtiņdienas Tirgus (Saldus Municipality)
51 07.11.2020 (Sat) "Uma Mekk Xi Suurlaat" (Võru maakond)
52 07.11.2020 (Sat) - 08.11.2020 (Sun) Tervisetoodete Laat Mustamäe Keskuses (Harju maakond)
53 08.11.2020 (Sun) Lielais Mārtiņdienas Gadatirgus (Liepāja)
54 12.11.2020 (Thu) - 15.11.2020 (Sun) "Moters Pasaulis 2020" (Kauno Apskritis)
55 13.11.2020 (Fri) - 14.11.2020 (Sat) Staro Rīga Tirdziņš Rīgas Centrāltirgū (Rīga)
56 14.11.2020 (Sat) Lauku Labumu Tirdziņš Balvos (Balvu novads)
57 14.11.2020 (Sat) - 15.11.2020 (Sun) Pārcelts Petexpo 2020 (Rīga)
58 15.11.2020 (Sun) Mārtiņdienas Tirgus Ķekavā (Ķekavas novads)
59 21.11.2020 (Sat) Katrīndienas Tirgus (Saldus Municipality)
60 21.11.2020 (Sat) Svētku Tirgus Pļaviņās (Pļaviņu novads)
61 21.11.2020 (Sat) - 22.11.2020 (Sun) "Suur Kadrilaat Põhjakeskuses" (Lääne maakond)
62 21.11.2020 (Sat) Novembra Tirdziņš Rīgas Ielā (Daugavpils)
December
63 04.12.2020 (Fri) "Eglės Įžiebimas Palangoje 2020" (Klaipedos Apskritis)
64 05.12.2020 (Sat) Kalėdinių Dovanų Mugė Utenoje (Utenos Apskritis)
65 05.12.2020 (Sat) Kalnciema Kvartāla Zemnieku Un Amatnieku Tirgus (Rīga)
66 05.12.2020 (Sat) Lielais Ziemas Svētku Gadatirgus Rīgā (Rīga)
67 05.12.2020 (Sat) - 06.12.2020 (Sun) Didžioji Kalėdinė Mugė Šiauliuose (Šiaulių Apskritis)
68 06.12.2020 (Sun) Kalnciema Kvartāla Zemnieku Un Amatnieku Tirgus (Rīga)
69 06.12.2020 (Sun) Ziemas Svētku Gadatirgus Liepājā (Liepāja)
70 06.12.2020 (Sun) "Didžioji Kalėdinė Marijampolės Mugė 2020" (Marijampolės Apskritis)
71 11.12.2020 (Fri) - 23.12.2020 (Wed) Kalėdinė Mugė - Pc Studlendas (Klaipedos Apskritis)
72 12.12.2020 (Sat) Lauku Labumu Tirdziņš Balvos (Balvu novads)
73 12.12.2020 (Sat) Kalnciema Kvartāla Zemnieku Un Amatnieku Tirgus (Rīga)
74 12.12.2020 (Sat) - 13.12.2020 (Sun) Didžioji Kalėdinė Vilniaus Mugė (Vilniaus Apskritis)
75 12.12.2020 (Sat) - 13.12.2020 (Sun) Didžioji Kalėdinė Kauno Mugė (Kauno Apskritis)
76 12.12.2020 (Sat) - 13.12.2020 (Sun) Didžioji Kalėdinė Panevėžio Mugė (Panevėžio Apskritis)
77 12.12.2020 (Sat) - 13.12.2020 (Sun) Jõulukingituste Laat Mustamäe Keskuses (Harju maakond)
78 13.12.2020 (Sun) Kalnciema Kvartāla Zemnieku Un Amatnieku Tirgus (Rīga)
79 13.12.2020 (Sun) Kalėdinė Mugė Klaipėdoje (Klaipedos Apskritis)
80 18.12.2020 (Fri) - 20.12.2020 (Sun) "Kalėdinė Mugė" Panevėžio Centrinis Turgus (Panevėžio Apskritis)
81 19.12.2020 (Sat) Ziemas Saulgriežu Tirgus (Saldus Municipality)
82 19.12.2020 (Sat) Ziemassvētku Gadatirgus Pļaviņās (Pļaviņu novads)
83 19.12.2020 (Sat) Kalnciema Kvartāla Zemnieku Un Amatnieku Tirgus (Rīga)
84 19.12.2020 (Sat) "Narva Talvelaat 2020" (Ida-Viru maakond)
85 19.12.2020 (Sat) Ziemassvētku Tirdziņš Rīgas Ielā (Daugavpils)
86 19.12.2020 (Sat) "Didžioji Kalėdinė Utenos Mugė 2020" (Utenos Apskritis)
87 19.12.2020 (Sat) - 20.12.2020 (Sun) Jõulumüük Mustamäe Keskuses (Harju maakond)
88 20.12.2020 (Sun) Ziemassvētku Tirgus Ķekavā (Ķekavas novads)
89 20.12.2020 (Sun) Kalnciema Kvartāla Zemnieku Un Amatnieku Tirgus (Rīga)
90 20.12.2020 (Sun) "Didžioji Kalėdinė Klaipėdos Mugė 2020" (Klaipedos Apskritis)
91 20.12.2020 (Sun) Didžioji Kalėdinė Alytaus Mugė (Alytaus Apskritis)
92 20.12.2020 (Sun) Kalėdinė Mugė Radviliškyje (Šiaulių Apskritis)
93 22.12.2020 (Tue) - 23.12.2020 (Wed) Kalėdinė Mugė Klaipėdoje (Klaipedos Apskritis)
94 23.12.2020 (Wed) - 24.12.2020 (Thu) Ziemassvētku Gadatirgus Rīgas Centrāltirgū (Rīga)
95 26.12.2020 (Sat) Kalnciema Kvartāla Zemnieku Un Amatnieku Tirgus (Rīga)
96 27.12.2020 (Sun) Kalnciema Kvartāla Zemnieku Un Amatnieku Tirgus (Rīga)
2021 March
97 13.03.2021 (Sat) - 21.03.2021 (Sun) Būk Stilinga Klaipėda Pc Akropolis (Klaipedos Apskritis)
98 14.03.2021 (Sun) Mode. Dizains. Pavasaris-Vasara 2021 (Rīga)
2021 April
99 16.04.2021 (Fri) Bērnu Pasaule 2021 (Rīga)
100 30.04.2021 (Fri) - 01.05.2021 (Sat) 17. Latvijas Stādu Parāde Siguldā (Siguldas novads)
2021 May
101 14.05.2021 (Fri) - 15.05.2021 (Sat) Kuressaare 19.aiandus Ja Lillepäevad 2021 (Saare maakond)
102 21.05.2021 (Fri) - 29.05.2021 (Sat) Latviabeerfest 2021 (Rīga)
103 22.05.2021 (Sat) - 23.05.2021 (Sun) Jäneda Aia Ja Lillepäevad 2020 (Lääne-Viru maakond)
2021 June
104 11.06.2021 (Fri) - 12.06.2021 (Sat) Hea Toidu Festival - Grillfest Ja Eesti Toidulaat 2020 (Pärnu maakond)
2021 October
105 10.10.2021 (Sun) Mode. Dizains. Rudens-Ziema 2021 (Rīga)