Event Calendar

November
1 28.11.2020 (Sat) Ziemassvētku Pastaigu Tirgus Vērmanes Dārzā (Rīga)
December
2 04.12.2020 (Fri) "Eglės Įžiebimas Palangoje 2020" (Klaipedos Apskritis)
3 05.12.2020 (Sat) Kalėdinių Dovanų Mugė Utenoje (Utenos Apskritis)
4 05.12.2020 (Sat) Kalnciema Kvartāla Zemnieku Un Amatnieku Tirgus (Rīga)
5 05.12.2020 (Sat) Didžioji Kalėdinė Jonavos Mugė (Kauno Apskritis)
6 05.12.2020 (Sat) - 06.12.2020 (Sun) Didžioji Kalėdinė Mugė Šiauliuose (Šiaulių Apskritis)
7 06.12.2020 (Sun) Kalnciema Kvartāla Zemnieku Un Amatnieku Tirgus (Rīga)
8 06.12.2020 (Sun) "Didžioji Kalėdinė Marijampolės Mugė 2020" (Marijampolės Apskritis)
9 10.12.2020 (Thu) - 13.12.2020 (Sun) Design For Life Kalėdinė Mugė Megoje (Kauno Apskritis)
10 11.12.2020 (Fri) - 23.12.2020 (Wed) Kalėdinė Mugė - Pc Studlendas (Klaipedos Apskritis)
11 12.12.2020 (Sat) Lauku Labumu Tirdziņš Balvos (Balvu novads)
12 12.12.2020 (Sat) Kalnciema Kvartāla Zemnieku Un Amatnieku Tirgus (Rīga)
13 12.12.2020 (Sat) - 13.12.2020 (Sun) Didžioji Kalėdinė Vilniaus Mugė (Vilniaus Apskritis)
14 12.12.2020 (Sat) - 13.12.2020 (Sun) Didžioji Kalėdinė Kauno Mugė (Kauno Apskritis)
15 12.12.2020 (Sat) - 13.12.2020 (Sun) Didžioji Kalėdinė Panevėžio Mugė (Panevėžio Apskritis)
16 12.12.2020 (Sat) - 13.12.2020 (Sun) Jõulukingituste Laat Mustamäe Keskuses (Harju maakond)
17 13.12.2020 (Sun) Kalnciema Kvartāla Zemnieku Un Amatnieku Tirgus (Rīga)
18 13.12.2020 (Sun) Kalėdinė Mugė Klaipėdoje (Klaipedos Apskritis)
19 18.12.2020 (Fri) - 20.12.2020 (Sun) "Kalėdinė Mugė" Panevėžio Centrinis Turgus (Panevėžio Apskritis)
20 19.12.2020 (Sat) Ziemas Saulgriežu Tirgus (Saldus Municipality)
21 19.12.2020 (Sat) Ziemassvētku Gadatirgus Pļaviņās (Pļaviņu novads)
22 19.12.2020 (Sat) Kalnciema Kvartāla Zemnieku Un Amatnieku Tirgus (Rīga)
23 19.12.2020 (Sat) "Narva Talvelaat 2020" (Ida-Viru maakond)
24 19.12.2020 (Sat) Ziemassvētku Tirdziņš Rīgas Ielā (Daugavpils)
25 19.12.2020 (Sat) - 20.12.2020 (Sun) Sostinės Kalėdinė Mugė (Vilniaus Apskritis)
26 19.12.2020 (Sat) "Didžioji Kalėdinė Utenos Mugė 2020" (Utenos Apskritis)
27 19.12.2020 (Sat) - 20.12.2020 (Sun) "Didžioji Kalėdinė Klaipėdos Mugė 2020" (Klaipedos Apskritis)
28 19.12.2020 (Sat) - 20.12.2020 (Sun) Jõulumüük Mustamäe Keskuses (Harju maakond)
29 19.12.2020 (Sat) Suur Tallinna Jõululaat 2020 (Harju maakond)
30 20.12.2020 (Sun) Ziemassvētku Tirgus Ķekavā (Ķekavas novads)
31 20.12.2020 (Sun) Kalnciema Kvartāla Zemnieku Un Amatnieku Tirgus (Rīga)
32 20.12.2020 (Sun) Didžioji Kalėdinė Alytaus Mugė (Alytaus Apskritis)
33 20.12.2020 (Sun) Kalėdinė Mugė Radviliškyje (Šiaulių Apskritis)
34 22.12.2020 (Tue) - 23.12.2020 (Wed) Kalėdinė Mugė Klaipėdoje (Klaipedos Apskritis)
35 23.12.2020 (Wed) - 24.12.2020 (Thu) Ziemassvētku Gadatirgus Rīgas Centrāltirgū (Rīga)
36 26.12.2020 (Sat) Kalnciema Kvartāla Zemnieku Un Amatnieku Tirgus (Rīga)
37 27.12.2020 (Sun) Kalnciema Kvartāla Zemnieku Un Amatnieku Tirgus (Rīga)
2021 March
38 13.03.2021 (Sat) - 21.03.2021 (Sun) Būk Stilinga Klaipėda Pc Akropolis (Klaipedos Apskritis)
39 14.03.2021 (Sun) Mode. Dizains. Pavasaris-Vasara 2021 (Rīga)
2021 April
40 16.04.2021 (Fri) Bērnu Pasaule 2021 (Rīga)
41 30.04.2021 (Fri) - 01.05.2021 (Sat) 17. Latvijas Stādu Parāde Siguldā (Siguldas novads)
2021 May
42 14.05.2021 (Fri) - 15.05.2021 (Sat) Kuressaare 19.aiandus Ja Lillepäevad 2021 (Saare maakond)
43 21.05.2021 (Fri) - 29.05.2021 (Sat) Latviabeerfest 2021 (Rīga)
44 22.05.2021 (Sat) - 23.05.2021 (Sun) Jäneda Aia Ja Lillepäevad 2020 (Lääne-Viru maakond)
2021 June
45 11.06.2021 (Fri) - 12.06.2021 (Sat) Hea Toidu Festival - Grillfest Ja Eesti Toidulaat 2020 (Pärnu maakond)
2021 October
46 10.10.2021 (Sun) Mode. Dizains. Rudens-Ziema 2021 (Rīga)