Eriline Kingiturg Astangul

Eriline Kingiturg Astangul toimub laupäeval 10. detsembril 2022 kell 10:00-14:00 Astangu Kutserehabilitatsiooni Keskuses (Astangu 27, 13519 Tallinn, Eesti)

Erilisel Kingiturul tulevad müügile erivajadustega inimeste valmistatud tooted, mis kannavad endas tegija rõõmu ja soojust, aga ka lootusi ja unistusi. Ühe toote valmimine võib võtta mitu korda kauem aega, kuna see on sageli paremini ja hoolikamalt tehtud või nõuab rohkem juhendamist. Lõpptulemuseks on hoopis kvaliteetne ja ainulaadne käsitöö, mis on valmis kellegi kingikotti poetamiseks ja kinkimisrõõmu mitmekordistamiseks.

Laada tootevalikust leiab käsitöötooteid – puidust esemeted, keraamika, vaibad, mütsid, raamatud ja palju muud. Laadakauplejate seast leiab nii erivajadusega inimesi kui nendega tegelevaid organisatsioone. Kingiturul osalevad: Põhja-Eesti Pimedate Ühing ja Eesti Pimemassööride Ühing, TriibuLiine, Merimetsa Tugikeskus, Ühetähejutud OÜ, Valge Kassi Maja, Solve et Coagula OÜ, Tallinna Kadaka Põhikool, Töökeskus 12 Kratti MTÜ, Astangu Kutserehabilitatsioonikeskus jne ning eraisikust erivajadusega inimesed.

Kingiturult leiavad tegevust ka väiksemad. Lastealal meisterdatakse ja joonistatakse. Miniloomaaias on nii tavalisi kui ka veidi ebatavalisi loomi. Näljahäda korral pakub kohvik nii Astangu keskuse õpilaste valmistatud küpsetisi kui ka kergemat kehatuge.

Sissepääs tasuta. Tule ja leia kink, mis kannab lootusi ja unistusi!

Kingiturule ootame oma toodangut müüma erivajadusega inimesi ja nendega tegelevaid organisatsioone: forms.gle/1BNCKfaiZ827jueJ6​

Korraldaja info

Astangu Kutserehabilitatsiooni Keskus
ave.aun@astangu.ee
+372 56252011