Eriline Kingiturg Astangul

Eriline Kingiturg Astangul toimub laupäeval 9. detsembril 2023 kell 10:00-14:00 Astangu Kutserehabilitatsiooni Keskuses (Astangu 27, 13519 Tallinn, Eesti)

Erilisel Kingiturul tulevad müügile erivajadusega inimeste poolt valmistatud tooted, mis kannavad endas valmistamise rõõmu ja hingesoojust, aga ka lootusi ja unistusi. Ühe toote valmimine võib aega võtta mitmeid kordi kauem, sest tihtipeale tehakse korralikumalt ja hoolikamalt või vajatakse rohkem juhendamist. See-eest on tulemuseks kvaliteetne ja omanäoline käsitöö, mis lausa ootab kellegi kingikotti poetamist ja kinkimisrõõmu mitmekordistamist.

Eriline Kingiturg Astangul

Tootevalikust leiab käsitöötooteid alates puidust esemetest ja keraamikatoodetest kuni kootud vaipade, mütside ja ka raamatuteni välja. Kauplejate seast leiab nii erivajadusega inimesi kui nendega tegelevaid organisatsioone.

Kingiturul leiavad tegevust ka väiksemad. Lastealal meisterdatakse ja joonistatakse. Miniloomaaias võib näha nii tavalisi kui veidi erilisemaid loomakesi. Kui nälg hakkab näpistama, leiab kohvikust Astangu Keskuse õppijate poolt valmistatud küpsetisi ja kergemat kehakinnitust.

Sissepääs on tasuta. Tule ja leia kink, mis kannab lootust ja unistusi!

Kingiturule ootame oma toodangut müüma erivajadusega inimesi ja nendega tegelevaid organisatsioone: forms.gle/NPPm3cFniZcgoG6w8​

Korraldaja info:
Astangu Kutserehabilitatsiooni Keskus
ave.aun@astangu.ee
+372 56252011