Eesti Pulmamess

Üle Eestiliselt kõige suurem Pulmamess on mõeldud nii noorpaaridele kui ka firmadele. Noorpaaridele, et nad saaksid otse suhelda erinevate pulmavaldkonna firmadega ja teha omad valikud juba messil. Firmadele, loomaks uusi businesstobusiness kontakte ettevõtte tegevuse laiendamiseks.

2021. aastal jääb pulmamess kahjuks ära.

Pulmamess toob kokku kõik pulmadega seotud teenusepakkujad, muusikud, pruutkleitide-ülikondade show, eriala seminarid, pulmaautod, hobukaarikud jne. Pulmaeksperdid aitavad Sind unelmate pulmade korraldamisel.

Eesti Pulmamess on reklaami-, müügiedenduse- ja kommunikatsiooniprojekt, mille eesmärgiks on tutvustada eksponentide tooteid ja teenuseid üleriigilist ja ka rahvusvahelist kontakti tagavates meediumites ja suurel platsimessil.

Külastajale tasuta sissepääsuga ja atraktiivses asukohas toimuv sisukas platsimess on valdkonna ettevõtetele hea võimalus kohtuda suure hulga klientidega, saada neilt vahetut tagasisidet ja soovikorral teha ka müügikäivet.

Alates 2020. aastast toimub Eesti Pulmamess Tallinna Lauluväljakul samaaegselt Eesti Automess – Sõidame! ja Eesti Toidumess – Sööma!

Kobarmessil on kokku üle 100 000m2 messiala ja kuni 700 eksponenti, kes on võimelised vastu võtma ja teenindama kahel päeval kokku kuni 100 000 külastajat. Pulmamessile on oodata ligi 500 noorpaari.

Asukoht ja parkimine

Messikülastajate tasulist parkimist korraldab Tallinna Lauluväljak. Külastajate parklad asuvad Lauluväljaku Mäe, Tiigi ja Mere väravates.

Korraldaja info

Südamemaja Agentuur OÜ
Tiia Tamberg
+372 525 9144
tiia@pulmamess.ee